Nintendo Switch

Nowa konsola Nintendo Switch to rewolucyjne połączenie konsoli domowej i przenośnej w najlepszym wydaniu. W świecie gdzie SONY i MICROSOFT ścigają się na cyferki, BIG N stara się nam dostarczyć coś rewolucyjnego. Japończycy łączą lata swoich pomysłów w jedno hybrydowe urządzenie. Czy może być coś lepszego?

Konsola Nintendo Switch

W domu....

Gdy siedzimy sobie wygodnie na sofie nic nie stoi na przeszkodzie by zagrać w swoją ulubioną grę przed telewizorem! Nintendo Switch składa się z dwóch elementów – stacji dokującej oraz właściwego urządzenia, które po włożeniu do stacji jest nie tylko ładowane, ale również poprzez port HDMI obraz z niego wysyłany jest do telewizora. Zamontowany w konsoli chip NVIDIA TEGRA bez problemu pozwala na generowanie ładnej i przyjemnej dla oka grafiki! Należy również wspomnieć, że zabawa ze Switchem możliwa jest dzięki modułowym kontrolerom Joy Con, które widzicie na zdjęciu, ale także nowej wersji PRO CONTROLLERA, która powinna przypaść do gustu każdemu użytkownikowi bardziej tradycyjnych konsol jak XBOX ONE czy PLAYSTATION 4.

W drodze do pracy, z przyjaciółmi czy psem...

Co wtedy gdy mamy potrzebę wyjść z domu, a nie chcemy szczególnie rozstawać się z ulubioną grą? Nic nie stoi na przeszkodzie! Gry na Switch możemy zabrać ze sobą! Wyciągamy element przenośny z stacji dokującej, dopinamy do niej Joy-Cony i z urządzeniem wielkości pada do WiiU możemy wyjść na miasto ciesząc się niezmiennie wysokiej jakości grafiką! Ale najlepsze zaczyna się w momencie spotkania znajomego, ponieważ dzięki modułowej architekturze możemy odpiąć Joy-Cony i grać z kolegą robiąc z ekranu mini telewizor! Konsola Nintendo Switch to fantastyczne urządzenie zaprojektowane z myślą o wspólnej zabawie!

kontroler nintendo switch

Możliwości?

Nowa konsola Nintendo Switch napędzana jest dedykowanym procesorem NVIDIA Tegra z 4 GB pamięci LPDDR4. Po zadokowaniu możliwe jest wyświetlanie obrazu w rozdzielczości do 1080p (1920 x 1080) oraz do 720p w trybie przenośnym. Mimo, że konsola jest kilkukrotnie mniejsza od swoich głównych konkurentów na rynku, to świetnie radzi sobie z wyświetlaniem przyjemnej i specyficznej dla Nintendo grafiki. Ekran LCD konsoli o przekątnej 6,2 cala (1280 x 720) i gęstości pikseli wynoszącej 237 ppi doskonale odwzorowuje graficzne możliwości gier tworzonych na Switch i pozwala cieszyć się wysokiej jakości obrazem. Sprzęt posiada oczywiście Wi-Fi i port słuchawkowy, czytnik płyt zastąpiony został slotem na niewielkie kartridże. Switch wyposażony jest w moduł bezprzewodowy Bluetooth 4.1, oraz porty 1 × USB 3.0, 2 × USB 2.0, 1 × USB Typ-C. Nintendo po raz pierwszy w historii udostępnia swoją konsolę bez blokady regionalnej.

gry na nintendo switch

NIE CZEKAJ! ZAMÓW JUŻ TERAZ!

Nintendo SWITCH swoją premierę miało 3 MARCA 2017. W ofercie sklepu PowerPlay znajdziecie konsole Nintendo Switch w dwóch wersjach kolorystycznych Joy Conów, gry na Switch i wszystkie dostępne oryginalne akcesoria, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszym blogu znajdziecie również wiele ciekawych informacji o nowej konsoli Nintendo oraz relację z konferencji prasowej, gdzie przedstawiona została specyfikacja techniczna oraz gry, które ukażą się na konsolę Switch.

 

1-2 Switch ANG SWITCH folia 1-2 Switch ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 189,99 zł
1-2 Switch ANG SWITCH używana 1-2 Switch ANG SWITCH używana
Cena: 159,99 zł
Konsola Nintendo Switch GREY nowa Konsola Nintendo Switch GREY nowa
Producent: Various
Cena: 1 449,00 zł
Konsola Nintendo Switch RED/BLUE nowa Konsola Nintendo Switch RED/BLUE nowa
Producent: Various
Cena: 1 449,00 zł
Lego City Undercover PL SWITCH folia Lego City Undercover PL SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 239,99 zł
Mario Kart 8 Deluxe ANG SWITCH folia Mario Kart 8 Deluxe ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 199,99 zł
Nintendo Switch Kierownice Joy-Con nowe Nintendo Switch Kierownice Joy-Con nowe
Producent: Various
Cena: 69,99 zł
Nintendo Switch Pro Controller nowy Nintendo Switch Pro Controller nowy
Producent: Various
Cena: 279,99 zł
PREORDER Arms ANG SWITCH folia PREORDER Arms ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 199,99 zł
PREORDER Disgaea 5 Complete ANG SWITCH folia PREORDER Disgaea 5 Complete ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 229,99 zł
PREORDER Puyo Puyo Tetris ANG SWITCH folia PREORDER Puyo Puyo Tetris ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 189,99 zł
PREORDER Rime ANG SWITCH folia PREORDER Rime ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 189,99 zł
PREORDER Splatoon 2 ANG SWITCH folia PREORDER Splatoon 2 ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 259,99 zł
PREORDER Steep ANG SWITCH folia PREORDER Steep ANG SWITCH folia
Cena: 209,99 zł
PREORDER Super Mario Odyssey ANG SWITCH folia PREORDER Super Mario Odyssey ANG SWITCH folia
Producent: Various
Cena: 259,99 zł
2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl