Filtruj
Kategorie

Nintendo Switch

NINTENDO zapowiedziało wreszcie swoją nową konsolę, którą nazwali SWITCH. W świecie gdzie SONY i MICROSOFT ścigają się na cyferki, BIG N stara się nam dostarczyć coś rewolucyjnego. I wszystkie znaki na niebie i ziemi składają się w jedno – rewolucja będzie. Japończycy łącza lata swoich pomysłów w jedno hybrydowe urządzenie. Czy może być coś lepszego?

Konsola Nintendo Switch

W domu....

Gdy siedzimy sobie wygodnie na sofie nic nie stoi na przeszkodzie by zagrać w swoją ulubioną grę przed telewizorem ! Nintendo Switch składa się z dwóch elementów – stacji dokującej oraz właściwego urządzenia, które po włożeniu do stacji jest nie tylko ładowane ale również poprzez port HDMI obraz z niego wysyłany jest do telewizora. Na chwile obecną ciągle nie wiadomo jakie gry na Nintendo Switch pojawią się w dniu premiery i czy dock będzie posiadał jakiś dodatkowy układ poprawiający wydajność, ale nawet jeśli nie to zamontowany w urządzeniu chip NVIDIA TEGRA powinien bez problemu pozwolić na generowanie ładnej i przyjemnej dla oka grafiki! Warto również wspomnieć, że zabawa będzie możliwa dzięki modułowemu kontrolerowi, który widzicie na zdjęciu ale także nowej wersji PRO CONTROLLERA, która powinna przypaść do gustu każdemu użytkownikowi bardziej tradycyjnych konsol jak XBOX ONE czy PLAYSTATION 4.

W drodze do pracy, z przyjaciółmi czy psem....

Co wtedy gdy mamy potrzebę wyjść z domu, a nie chcemy szczególnie rozstawać się z ulubioną grą? Nic nie stoi na przeszkodzie! Gry na Switch możemy zabrać ze sobą! Wyciągamy element przenośny z stacji dokującej, dopinamy do niej Joy-Cony i z urządzeniem wielkości pada do WiiU możemy wyjść na miasto ciesząc się niezmiennie wysokiej jakości grafiką! Ale najlepsze zaczyna się w momencie spotkania znajomego, ponieważ dzięki modułowej architekturze możemy odpiąć Joy-Cony i grać z kolegą robiąc z ekranu mini telewizor! Fantastyczne urządzenie zaprojektowane z myślą o wspólnej zabawie!

kontroler nintendo switch

Możliwości?

Specyfikacja sprzętu jak i szczegóły działania wciąż są sferą w której Nintendo nie powiedziało wszystkiego. Wiadomo na pewno, że konsole napędzą układy NVIDIA TEGRA co powinno umożliwić wyświetlenie ładnej grafiki przy wysokiej sprawności energetycznej sprzętu. Wielkość ekranu zamknie się maksymalnie w 6,2 cala przy prawdopodobnej rozdzielczości 720p, niestety nie wiadomo w jakiej technologii wykonany. Sprzęt otrzyma oczywiście Wi-Fi i port słuchawkowy, natomiast nie znajdziemy tutaj czytnika płyt, a gry uruchamia się  wprost z kartridżów. Więcej niż pewny jest brak kompatybilności wstecznej, aczkolwiek pierwszy raz historii Nintendo powinno obyć się bez blokady regionalnej.

gry na nintendo switch

JEST NA CO CZEKAĆ!

Nintendo SWITCH pojawi się już w MARCU 2017, a wszystkie niedopowiedziane jeszcze kwestie japońska korporacja zamierza rozwinąć na początku przyszłego roku. Czego się dowiemy? Na pewno uszczegółowiona zostanie specyfikacja techniczna jak i przedstawione zostanie nam oprogramowanie. Powinniśmy poznać też cenę, która jest chyba najważniejszą informacją na ten czas. Analitycy sugerują kwotę ok. 300€, ale biorąc pod uwagę możliwości nie można wykluczyć trochę wyższej ceny. Ostatnim znakiem zapytania są gry na Nintendo Switch, bo zapowiedź sprzętu nie ujawniła póki co niczego nowego – wszystko co widzieliśmy pojawi lub pojawiło się już na WiiU. Znając jednak NINTENDO na pewno wykorzystają możliwości drzemiące w tym sprzęcie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl