Cursed Crusade ANG PS3 uzywana

0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Język w grze: angielski
Stan: używane

Dostępne metody odbioruquantity szt.
49,99 zł 49.99 PLN

Opis produktu

The Cursed Crusade to przygodowa gra akcji, w której poczynania naszego podopiecznego obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Historia toczy się pod koniec XII wieku. Nasz podopieczny, templariusz Denz, jest przeklęty. By nie skończyć w piekle, przemierza całą Europę i po drodze wybija setki wrogów, demonów i innych kreatur. Wraz z nim podąża niejaki Esteban. Obaj panowie rozprawiają się ze swoimi przeciwnikami dzięki różnorakiej broni (około 130 rodzajów, w tym: miecze, kusze, topory, itd.) i swoim umiejętnościom (wyprowadzanie ciosów, blokowanie, uniki).

Rozgrywka dzieli się na dwa etapy. W pierwszym oglądamy świat ludzi i z nimi walczymy. W drugim widzimy demoniczną rzeczywistość z wszystkimi pomiotami szatana. Połączenie wydarzeń w jednej i drugiej płaszczyźnie stanowi nie tylko podstawę wątku fabularnego, ale również rozgrywki. Czasem bowiem coś niewidzialnego w normalnym świecie, materializuje się w tym drugim.

W The Cursed Crusade zwiedzimy wiele średniowiecznych miast, a wszystko to w poprawnie zrealizowanej oprawie graficznej. Co ważne, zawsze gramy w dwie osoby. Jeżeli zdecydujemy się na singleplayer'a, to naszego kompana poprowadzi SI, natomiast w trybie kooperacji, rolę pomagiera przejmuje żywy gracz.

Tytuł skierowany do posiadaczy konsol PlayStation 3 i Xbox 360, a także komputerów klasy PC.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl