Donkey Kong Jungle Beat ANG Wii używana

0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
quantity szt.
59,99 zł 59.99 PLN

Opis produktu

Donkey Kong: Jungle Beat to unikalna gra platformowa, w której gracz do sterowania postacią używa tzw. bongosów. Urządzenie to powstało z myślą o Donkey Konga i z tym tytułem było sprzedawane w zestawie. Jungle Beat ukazało się na GameCube’a, a następnie na Wii w ramach serii “New Play Control”. Ta druga wersja nie korzystała jednak z przystawki.

Tytułowy małpiszon ma tu do dyspozycji takie umiejętności jak atak, skok i kontratak. Gra korzysta z tradycyjnego kontrolera do GameCube’a, ale do sterowanie zaleca się używanie bongosów. Wygląda to w następujący sposób - puknięcie w lewy bongos sprawia, że Donkey Kong rusza w lewo, a rezultatem uderzenia w oba jednocześnie jest skok.

Naszym zadaniem jest nie tylko dotrzeć do końca poziomu, ale także zgarnąć jak największą liczbę punktów. Punkty zdobywamy zbierając porozrzucane po planszach banany, ale tracimy je gdy dostaniemy po głowie od jakiegoś przeciwnika albo zlecimy w przepaść. Gra umożliwia przechodzenie poziomów na czas i zapisuje nasza najlepsze wyniki.

Podczas swoich zmagań Donkey Kong może odbijać się od ścian, używać lian i robić inne rzeczy, które gracze znają z tradycyjnych części serii. Znaczenie w trakcie zabawy ma trzaskanie combosów (nabijanych choćby za zbieranie bananów), które dostarcza nam punktów. Ich licznik widoczny jest w rogu ekranu i stanowi zarazem informację o stanie zdrowia. Jeśli liczba beatów (czyli właśnie punktów) spadnie do zera, przegrywamy.

Nasz podopieczny może klaskać (tak jak my; przystawka posiada mikrofon), co ma przełożenie na gameplay. Dzięki tym czynnościom tworzy dwa pierścienie - czerwony i zielony. Czerwony załatwia przeciwników na dobre, zielony ich natomiast ogłusza, co ułatwia nam zadanie pozbycia się przeszkody. Ten pierwszy może też pozwolić zgarnąć banany, jeśli znajdą się one w jego obrębie.

Dostępne w grze poziomy podzielono na “królestwa”, każde królestwo to trzy poziomy. Pierwsze dwa są zręcznościowe, trzeci stanowi walkę z bossem w trakcie której zdobyte wcześniej beaty przekładają się na ilość energii. Im byliśmy lepsi, tym łatwiej nam będzie podczas potyczki. W Jungle Beat pojawiają się też rozmaite minigierki oraz bonusowe levele polegające np. na jak najszybszym uderzaniu w bongosy.

ZA: PPE.PL


Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl