Fifa 16 PL DELUXE XONE folia

0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Język w grze: polski
Stan: nowe

Dostępne metody odbioruquantity szt.
149,99 zł 149.99 PLN

Opis produktu

Premiera: 22.09

Zawartość oferty FIFA 16 Deluxe Edition:

FIFA 16 - pełna wersja gry
40 Złotych Paczek Premium FUT - 2 paczki tygodniowo, przez 20 tygodni
Zawodnik FIFA Ultimate Team na wypożyczenie - Leo Messi na 5 meczów
2 nowe cieszynki: Cieszynka “KO" oraz Cieszynka “Robot”

FIFA 16 Deluxe Edition

Graj w swoim stylu i rywalizuj na wyższym poziomie dzięki innowacjom w każdym sektorze boiska. W FIFA 16 znajdziesz zrównoważoną, przesyconą autentyzmem i emocjami rozgrywkę oraz zupełnie nowy sposób gry! A to wszystko opatrzone nowym polskim komentarzem, oddającym w pełni emocje w grze! W FIFA 16 znajdziesz również wszystkie kluby polskiej Ekstraklasy.

Innowacje FIFA 16 umożliwiają pewną grę w obronie, kontrolę nad środkiem pola i sprawiają, że każdy mecz pełen jest chwil piłkarskiej magii. Zupełnie nowy Samouczek FIFA ułatwi nie tylko nowym graczom, ale i weteranom serii rozwinięcie swoich umiejętności i wejście na najwyższy poziom. Innowacje w każdym sektorze boiska, nowy sposób gry i rywalizacja na wyższym poziomie — graj pięknie w FIFA 16.

Zamówienie przepremierowe DELUXE EDITION wygasa 24 września 2015. Kod zapewnia 2 złote paczki PREMIUM w trybie FIFA ULTIMATE TEAM, Dostępne co tydzień, przez 20 kolejnych tygodni. Kod musi byc wykorzystany do 11 października 2015, celem odebrania wszytkich 40 złotych paczek. Kod przestanie być ważny z dniem 21 lutego 2016. Późne wykorzystanie kodu będzie skutkowało utratą złotych paczek z poprzednich tygodni. Każda tygodniowa paczka jest ważna 7 dni i musi być odebrana w tym okresie czasowym. Nie odebranie paczki w tym okresie będzie skutkować jej utratą. Każda złota paczka PREMIUM zawiera 12 kart FUT. Są to zawodnicy oraz karty jednorazowe – co najmniej 10 złotych kart I 3 rzadkie karty. Pierwsza paczka, 2 unikalne cieszynki oraz 1 piłkarz wypożyczony na 5 meczów będą dostępne zaraz po wykorzystaniu kodu.

https://www.youtube.com/watch?v=Xnpytjxy6ZA

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl