Persona 4 Golden ANG PS Vita używana

0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
quantity szt.
109,99 zł 109.99 PLN

Opis produktu

Shin Megami Tensei: Persona 4 – The Golden to odświeżona wersja czwartej części japońskiego cyklu gier roleplaying, stworzonego przez firmę Atlus. Edycja na PlayStation Vita oferuje szereg ulepszeń w porównaniu do pierwowzoru z PlayStation 2. 

Do niewielkiej miejscowości Inaba trafia wychowany w dużym mieście uczeń liceum. Krótko po jego przybyciu, w okolicy popełnione zostaje okrutne morderstwo, które w niedługim czasie przeradza się w serię zbrodni. Policja nie ma żadnych śladów ani podejrzanych. Ponadto, wśród okolicznej młodzieży popularność zaczyna zdobywać plotka, według której o północy w deszczowe noce ekran wyłączonego telewizora potrafi zdradzić kto jest nam przeznaczony. Główny bohaterowi szybko udaje się zgromadzić wokół siebie grupkę przyjaciół. Próba odnalezienia źródła wspomnianej plotki doprowadza ich do odkrycia lustrzanego świata zamieszkałego przez istoty zwane Cieniami, do którego można się dostać jedynie przez telewizory. Shin Megami Tensei: Persona 4 – The Golden oferuje ponad 60 godzin rozgrywki - w tym czasie gracze muszą umiejętnie rozplanować szkolny plan zajęć naszego bohatera, wolny czas z przyjaciółmi oraz oczywiście przygotować go do konfrontacji z "tymi złymi". Duży nacisk, podobnie jak w poprzedniej części gry, położono na relacje z przyjaciółmi - bez ich pomocy ukończenie gry jest bardzo trudne. 

W porównaniu z pierwowzorem z PlayStation 2 Shin Megami Tensei: Persona 4 – The Golden oferuje sporo ulepszeń. W obsadzie gry pojawiła się nowa bohaterka o imieniu Mary. Do mechaniki zabawy wprowadzone zostały zmiany, których domagali się fani. Ścieżka audio uległa rozszerzeniu i zawiera teraz o połowę więcej nagranych dialogów niż poprzednio. Otrzymaliśmy też nowe intro, a śledzenie fabuły uatrakcyjniają dodatkowe animowane scenki przerywnikowe.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl