Splinter Cell 3D 3DS uzywana

0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Język w grze: angielski
Stan: używane

Dostępne metody odbioruquantity szt.
30,00 zł 30.00 PLN

Opis produktu

 Splinter Cell 3DS to konwersja Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory na konsolę Nintendo 3DS, uzupełniona o szereg rozwiązań wdrożonych do popularnej serii szpiegowskiej w Splinter Cell: Conviction. Produkcję opracowała firma Ubisoft.

Akcja gry toczy się w 2008 roku, gdy światem wstrząsnęły dziwne wydarzenia – gigantyczne awarie sieci energetycznej, sabotaż na giełdach papierów wartościowych oraz włamania do międzynarodowych systemów obronnych. Narasta niepewność, a polityka państw staje się coraz mniej stabilna. Japonia tworzy specjalną siatkę szpiegowską, co spotyka się z oburzeniem państw ościennych. Narastają spory. Stany Zjednoczone chcą uregulować napięcie, ale niefortunnie pogarszają sytuację. Komunistyczna Korea Północna chce wykorzystać sytuację, aby wyeliminować swoich oponentów na południu. Coraz częściej wspomina o przygotowaniach do wojny.

Do akcji na obce terytoria zostaje wysłany Sam Fisher, celem powstrzymania dalszego rozwoju wypadków. Misje obejmują m.in. kradzieże tajnych danych, zabójstwa niebezpiecznych osób oraz ich porwania. Czy gracz zdecyduje się na rozwiązanie tych problemów w sposób charakterystyczny dla tajnych agentów, a może porzuci wszelkie rozsądne zachowania na rzecz krwawej jatki? To, w jaki sposób zostaną wykonane zadania zależy tylko od niego. Pod względem mechaniki rozgrywki mamy tu do czynienia z niemal idealną konwersją Chaos Theory. Twórcy zdecydowali się jednak wzbogacić całość o szereg nowości, wprowadzonych do serii wraz ze Splinter Cell: Conviction. Chodzi tu m.in. o instrukcje pojawiające się na obiektach oraz budynkach, a także nagrania video wyświetlane bezpośrednio podczas rozgrywki.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15834

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl