Tales Of Xillia 1 + 2 compilation PS3 folia

0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
quantity szt.
99,99 zł 99.99 PLN

Opis produktu

"Tales of Xillia" to gra z gatunku jRPG, która przedstawia historię Jude'a Mathisa, zdolnego studenta medycyny uczęszczającego do stołecznej uczelni oraz Milli Maxwell - tajemniczej kobiety w towarzystwie czterech niewidzialnych istot. Gracz będzie miał możliwość wcielenia się w obydwie postaci przeżywając ich przygody podczas eksploracji świata Rieze Maxia, gdzie ludzie i duchy żyją razem w harmonii. Królestwo Rashugal zostało doświadczone przez potężne źródło, które wyniszczyło całą energię tego świata. Zdając sobie sprawę z zagrożenia, Jude i Milla postanawiają wyruszyć w podróż i zniszczyć niebezpieczeństwo, by przywrócić równowagę światu.

Tales of Xillia 2 to na wskroś japońskie RPG (tzw. jRPG), za którym stoi studio Namco Bandai. "Dwójka" jest de facto czternastą odsłoną kultowej serii Tales of, aczkolwiek kontynuuje wątki zaprezentowane w pierwszej Xillii.

Akcja przedstawia losy dwóch nowych bohaterów - Ludgera Kresnicka i Elle Marty, rok po wydarzeniach z pierwszej części gry. Osią fabuły jest ich przepięknie animowana, pełna przygód i niezwykle dramatycznych wydarzeń epicka wyprawa w poszukiwaniu krainy Caanan.

Fabuła jest na swój sposób nieliniowa, zaś decyzje podejmowane po interakcji z postaciami niezależnymi, przybliżają nas do jednego z wielu zakończeń magicznej opowieści. Walka prowadzona jest w czasie rzeczywistym i przypomina bardzo dynamiczne starcia znane z np. serii Street Fighter. Opiera się ona nie tylko na umiejętnościach wirtualnego protagonisty, ale i zręczności samego grającego.

Oprawa graficzna to iście mangowe spojrzenie na klasycznego jRPG-a. Lokacje są dosyć kreskówkowe, a potyczki prowadzone są w dwóch wymiarach. Eksploatowanie zaprezentowanego światu i wszelkie inne aktywności pozwalające zdobyć kilka punktów doświadczenia, przybliżają postać do wskakiwania na wyższe levele i zdobywania lepszych umiejętności.

(miastogier.pl)

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl