Ewolucja serii FIFA na przestrzeni lat 0

Seria gier komputerowych FIFA towarzyszy nam już od 23 lat. Tak moi drodzy, 23 lata temu, w pięknych latach dziewięćdziesiątych, a dokładnie w 1994, powstała pierwsza część najpopularniejszej serii gier piłkarskich na świecie. Potrzeba było kolejnych dziewięciu by otrzymać grę w naszym rodzimym języku. Począwszy od FIFA 06 mieliśmy też do czynienia z polskim komentarzem gdzie w rolach komentatorów Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz, a od FIFA 16 także Jacek Laskowski. Dodano też nie lada gratkę dla polskich kibiców, polską ekstraklasę.

Znalezione obrazy dla zapytania FIFA 15

Nie ma sensu rozpisywać się także nad każdą zmianą począwszy od 1994, bo tych było multum, zatem pozwólcie, że przeniesiemy się do czasów bardziej współczesnych i sprawdzimy jakie nowości implementowali twórcy do FIFY począwszy od FIFA 15. To właśnie w tej części mogliśmy się cieszyć zaimplementowanym systemie o nazwie Emotional Intelligence. Dobierał on emocje zawodników w zależności od sytuacji na boisku. Tytuł zaoferował również ulepszoną fizykę, a co za tym idzie realistyczne zachowanie piłki. Wprowadzono także usprawnienie, które pozwoliło na zmianę zachowania piłkarzy (zarówno po stronie gracza, jak i przeciwnej) zależną od obecnej sytuacji.

Znalezione obrazy dla zapytania FIFA 16

FIFA 16 to kolejny krok w coraz realistyczniejszym oddaniu zmagań na boisku. Wzbogacono ją o moduł dryblingu i triki bez posiadania piłki, zaimplementowano możliwość przerwania wślizgu, a także poczyniono poprawki w systemie wykonywania strzałów i dośrodkowań. Implementowano wirtualnego trenera, który wyświetla wskazówki dla początkujących graczy. W FIFA 16 otrzymała nowy, usprawniony komentarz z udziałem niezniszczalnego Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze udostępniono 50 licencjonowanych (w tym komplet dla angielskiej Premier League)oraz 28 fikcyjnych obiektów.

Znalezione obrazy dla zapytania FIFA 17 hunter

FIFA 17 wprowadziła tryb DROGA DO SŁAWY, który przyjął się niezwykle ciepło i powróci w FIFA 18! Jeśli ktoś ukończył oryginalną historię to w FIFA 18 rozpocznie w tym samym punkcie z zawodnikami i wyróżnieniami. Wygrana danego klubu w Premier League czy zwycięstwa w Pucharze Anglii są przenoszone. Jeśli chodzi o tych, którzy zaczną grę od nowa,zobaczą montaż najważniejszych punktów fabularnych, a następnie będą mogli wybrać dowolną z obecnych angielskich drużyn Premier League. Podczas gdy FIFA 17 zablokowała Huntera w angielskiej Premier League i Championship, gracze FIFA 18 mogą teraz doświadczyć nowych lokalizacji, takich jak Brazylia i Stany Zjednoczone. Wszystko to sprawia, że FIFA znów odbierze tytuł jako najlepsza gra piłkarska na rynku!

Znalezione obrazy dla zapytania FIFA 178 hunter

 Przypominamy te, że macie możliwość zamówienia swojej kopii gry FIFA 18 w tym dopasionej edycji Ronaldo w sklepie POWERPLAY stacjonarnie, jak i poprzez stronę www.powerplay.com.pl

Komentarze do wpisu (0)

Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium