Minirecenzja: Infamous Second Son 0

Chyba każdy od czasu do czasu chciałby być super bohaterem. Kimś kto niczego nie musi się obawiać, kto dysponuje super mocami zdolnymi zmieniać rzeczywistość wokół. Co jednak kiedy super moce to nie dar, a przekleństwo? Jak mawiał klasyk huśtający się na pajęczej linie: wielka moc to również wielka odpowiedzialność.

Infamous Second Son

Infamous: Second Son, to już trzecia część serii, ale pierwsza wydana wyłącznie na PS4. Co za tym idzie, największą innowacją w stosunku do poprzednich części jest grafika, która pomimo premiery w 2014 nadal potrafi zachwycać. Efekty świetlne, cząsteczkowe, jakość tekstur, wszystko wciąż jest na topowym poziomie! Podobnie jak postacie których wygląd i mimika pozwalają łatwiej i mocniej wczuć się w fabułę. A ta nie jest zła, rzekłbym nawet, że całkiem niezła i naprawdę warto poznać historię Delsina i jego brata Reggie`go. Sam trzon rozgrywki prezentuje się bardzo podobnie do poprzedniej części, czyli mamy spore miasto podzielone na sektory które wraz z upływem czasu będziemy sukcesywnie odkrywać. Tym razem główny bohater dysponuje nie mocą elektryczności, ale dymu, z czasem dorabia się kolejnych np. neonu który znacząco wpływa na jego szybkość.

Infamous Second Son

Każda z mocy oferuje inne unikalne umiejętności, i warto rozpracować je wszystkie! Nie zapomniano również o znanym z poprzednich odsłon systemie karmy a więc możesz przez swoje uczynki stać się super bohaterem, albo super łotrem. Wybór należy do Ciebie! Dodatkowo, Infamous Second Son jest jedną z tych gier, która bardzo dobrze wykorzystuje specjalne umiejętności DS4. Co to oznacza? Ano od czasu do czasu wykorzystamy panel dotykowy, a podczas rozmów i wysysania mocy z różnego rodzaju źródła usłyszymy dźwięki wydobywające się z małego głośniczka w padzie. Fajny bajer! Ogólnie całą gra jest taka fajna właśnie. Z fajną grafiką, fajną historią i fajną rozgrywką!

Komentarze do wpisu (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium