Torment: Tides Of Numenera - powiew nostalgii 0

Jeśli wspominacie Baldur's Gate lub pierwszego Fallout'a z nostalgiczną łzą w oku, to niebawem będziecie mogli nacieszyć się drugim życiem takiego właśnie modelu rozgrywki. Studio inXile Entertainment - którego założycielem jest sam Bryan Fargo twórca m.in. serii Fallout, sfinansowało dzięki hucznej kampanii na kickstarterze grę Torment: Tides Of Numenera. Dzięki Techlandowi i poniekąd sukcesowi Westland 2: Director's Cut tytuł zadebiutuje również na konsolach ósmej generacji PlayStation 4 i Xbox One.

Torment: Tides Of Numenera

Torment to gra cRPG łącząca elementy science-fiction i fantasy, której akcja toczy się na ziemi w bardzo dalekiej przyszłości. Całość oparto na licencji stołowej gry fabularnej Numenera. Ziemia przez miliard lat zdążyła być zamieszkana przez nową cywilizację która wymierając zostawiła po sobie tajemniczą technologię. Twórcy postawili na budowanie historii poprzez samego gracza. Jego decyzje będą miały permanentny wpływ na przyszłe wydarzenia. Protagonistą jest postać znana jako "Ostatni Wygnaniec".

Torment: Tides Of Numenera

Gra charakteryzuje się izometrycznym rzutem kamery oraz rozwiniętą walką turową. Gracz może kontrolować do sześciu postaci w drużynie. Każda z nich zdobywa punkty doświadczenia, dzięki którym może rozwijać swoje umiejętności. Gra kładzie nacisk na eksplorację oraz posiada rozwinięte opcje dialogowe. Mają one wpływ na późniejsze wydarzenia i reakcję napotkanych NPC. Nasze wybory moralne mogą nawet doprowadzić do zwrócenia się naszych towarzyszy przeciwko nam.

Torment: Tides Of Numenera

Komentarze do wpisu (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium