Warsaw Game Expo 2016 0

Stary kontynent zaczyna owocować w coraz to nowe wydarzenia związane z grami, na coraz większą skalę. Jednym z przykładów rozwoju Polskich targów gier jest Warsaw Game Expo. Warszawska impreza może nie dorównuje jeszcze niemieckiemu Gamescom, niewątpliwie jednak jest to krok w przód względem choćby sławnego Poznań Games Arena.

 

Event oferuje fanom cyfrowej rozrywki obcowanie z najnowszymi produkcjami oraz masę przygotowanych pod tym kątem atrakcji. Na terenie targów, przy specjalnie wydzielonej strefie dla fanów można spotkać gwiazdy Polskiego YouTube'a. Organizowane są również turnieje jak na przykład zawody CS:GO, gdzie pula nagród wynosi 100,000 zł. Obecne będą też stanowiska, gdzie uczestnicy mają możliwość przetestowania najnowszej technologi VR w tym PlayStation VR, którego premiera już 13 października. Dla poszukujących nowego gamingowego sprzętu, będzie prezentacja laptopów stworzonych pod kątem najnowszych rynkowych produkcji.

 

Warsaw Game Expo poświęcił też miejsce między innymi grom planszowym. Strefie edukacyjnej z wykładami dla rodziców i zestawem warsztatów tematycznych. Tor RC na którym odbędą się mistrzostwa Polski samochodów sterowanych radiem. Salę Konferencyjną gdzie dowiecie się jak stworzyć grę i skąd pozyskać na nią środki. Strefę retro ze sprzętem na którym grało się kiedyś i wiele, wiele innych.

 

Impreza jest skierowana dla graczy profesjonalnych jak i dla tych dla których gry są codziennym lub weekendowym hobby. Wydarzenie oferuje nie tylko same gry, ale także sporą dawkę wiedzy na ich temat. Mam nadzieję że tego typu zajścia wciąż będą się rozwijać, łamiąc tym samym stereotypy negatywnego wpływu gier.

Komentarze do wpisu (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium