Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Angry Birds Trilogy PS3 nowa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 79,99 zł 79.99

Opis produktu

We wszystkich odsłonach serii podstawowe zasady zabawy są takie same. Angry Birds to prosta dwuwymiarowa gra zręcznościowo-logiczna, w której naszym celem jest wyeliminowanie poumieszczanych na planszy świń. W tym celu wykorzystujemy dużych rozmiarów procę, którą ciskamy ptakami niczym kulami armatnimi. Każdy kolejny poziom wymaga właściwego dobrania trajektorii wystrzału oraz wymyślenia nowego sposobu zniszczenia lub przewrócenia przeszkód, za którymi chowają się wrogowie. Zawsze mamy ograniczoną liczbę ptaków, więc najczęściej wymagane jest takie nim celowanie, aby za jednym zamachem wykończyły kilka prosiaków. Wszystko to oparte jest na w miarę realistycznym silniku fizycznym. Zabawę urozmaica regularne wprowadzenie nowych gatunków ptaków dysponujących specjalnymi umiejętnościami. W skład zestawu weszły trzy gry. Pierwszą z nich jest Angry Birds Classic, czyli tytuł, który zapoczątkował całą serię. Angry Birds Seasons to z kolei specjalna edycja cyklu oferująca tematyczne plansze związane z różnego rodzaju świętami – począwszy od Bożego Narodzenia czy Walentynek, aż po mniej popularne jak chińskie Mooncake Festival czy japońskie Święto Wiśni. Trzecim i ostatnim tytułem jest Angry Birds Rio, które powstało jako efekt współpracy z filmowcami z wytwórni Blue Sky Studios w celu promowania animowanego filmu Rio. Gra oferuje bardzo urozmaicone scenerie - od ponurych magazynów po pełną kolorów, egzotyczną dżunglę. Ponadto w roli przeciwników znane z poprzednich części świnie zastąpiły złe małpy marmozety. Zabawę urozmaica fakt, że na niektórych planszach naszym celem nie jest wyeliminowanie wrogów, ale uwolnienie uwięzionych w klatkach ptaków.
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/angry-birds-trilogy/z03337
Jeśli masz telefon, to niemożliwe, żebyś nie słyszał o Angry Birds. Ta gra-łamigłówka to prawdziwy fenomen. Trylogia Angry Birds udostępnia graczom PlayStation 3 zestaw złożony z oryginalnej gry, jej drugiej części Angry Birds Seasons oraz gry Angry Birds Rio, która jest powiązana z filmem Rio.Nowe animowane sceny i interaktywne tło ożywiają naszych pierzastych przyjaciół i dodają ich postaciom osobowości. Dzięki szerokiemu wyborowi miejsc tak różnorodnych jak dżungla, plaża czy plansza o tematyce Halloween, trudno jest się przy tej grze nudzić. Dodatkową atrakcją jest możliwość odblokowania i obejrzenia wyjątkowej kolekcji biografii naszych ptaszków, grafik koncepcyjnych i szkiców postaci.Dzięki wspaniałemu stylowi rysowania i grafice HD planowanie rozbijania watah przeciwników jest prostsze niż można by się było tego spodziewać. Możesz teraz jeszcze bardziej precyzyjnie naciągnąć procę i trafić w sam środek upatrzonego miejsca. Żwawa muzyka i otaczające wszystko dźwięki wzbogacają atmosferę komizmu i chaosu. Usłyszysz każdy wybuch, każe wystrzelenie ptaka z procy, zawalenie się konstrukcji i każde zgniecenie świnki.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl