Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Assassin's Creed Revelation ANG PS3 używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Assassin’s Creed: Revelations jest kolejną odsłoną niezwykle popularnego cyklu przygodowych gier akcji, nad którego rozwojem czuwa firma Ubisoft. Produkcja została wydana między innymi na platformę PC, X360 i PS3, a oprócz kampanii dla pojedynczego gracza oferuje rozbudowany, oparty na rywalizacji tryb multiplayer.

Fabuła

W Assassin's Creed: Revelations pięćdziesięcioletni już Ezio trafia do XVI-wiecznego Konstantynopola. Protagonista podąża śladami Altaira – swojego legendarnego przodka, a przy tym wielkiego mistrza Bractwa Asasynów. Na miejscu szybko wychodzi na jaw, że miejscowi Templariusze urastają do miana potęgi, co grozi całkowitą destabilizacją regionu. Ezio łączy siły z Sulejmanem Wspaniałym i z lokalnymi Asasynami, którym przewodzi Yusuf Tazim, by podjąć próbę pokrzyżowania planów odwiecznych wrogów. Przygoda wiedzie go przez rozmaite miejsca – od twierdzy Masjaf, z którą czas nie obszedł się szczególnie łaskawie, aż po Kapadocję.

Mechanika

Assassin's Creed: Revelations na platformie PC, X360 i PS3 podąża ścieżką wytyczoną przez poprzednie części serii. Po raz kolejny motorem zabawy są rozmaite zadania zlecane nam przez postacie niezależne – mowa zarówno o misjach fabularnych, jak i o pobocznych. Całości dopełniają rozmaite „znajdźki”, po skompletowaniu których zyskujemy dostęp do zróżnicowanych bonusów, na czele z dodatkowym wyposażeniem dla bohatera, niedostępnym w inny sposób.

Oczywiście akcja została osadzona w otwartym świecie, po którym możemy swobodnie się poruszać. Mapa została podzielona na sektory odkrywane po zdobyciu tak zwanych punktów widokowych – wspiąwszy się na wysokie obiekty i dokonawszy na nich tak zwanej „synchronizacji” odblokowujemy kolejne obszary, wraz z obecnymi na nich formami aktywności. Eksplorację uatrakcyjnia system freerunningu, sukcesywnie rozwijany od premiery pierwszej części serii. Pomimo swego wieku, bohater doskonale radzi sobie z szybkim pokonywaniem przeszkód terenowych, wdrapywaniem się na elementy otoczenia i przeskakiwaniem z dachu na dach. Nowością wprowadzoną w tej odsłonie cyklu jest tak zwane „hakoostrze”, czyli specjalne narzędzie pozwalające na wykorzystanie tyrolki, co przyspiesza proces przemieszczania się pomiędzy odległymi punktami na mapie. Ponadto, tryb „eagle eye” przebudowano i przemianowano na „eagle sense” – Ezio potrafi teraz przewidzieć kierunek poruszania się określonej postaci.

Choć istotną rolę odgrywa tutaj ukrywanie się w tłumie i przemykanie za plecami oponentów, prędzej czy później dochodzi do bezpośredniej konfrontacji. W starciach możemy wykorzystać zarówno broń białą i dystansową, jak i specjalne bomby, przygotowywane poprzez samodzielne mieszanie składników – w ten sposób możemy uzyskać ponad 300 kombinacji. Dodatkową atrakcję stanowi wbudowana minigra oparta na zasadach tower defense, w której zadaniem gracza jest obrona bazy przed natarciem wroga. Bezpieczeństwo siedziby zależy od naszego rozgłosu – im większą uwagę wzbudzają nasze poczynania, tym większe jest prawdopodobieństwo ataku ze strony Templariuszy.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszych gier z serii, współczesnym bohaterem gry jest Desmond Miles. Potomek Ezio Auditore otrzymał do dyspozycji tak zwany Black Room, w którym czeka szereg mniej lub bardziej skomplikowanych łamigłówek wymagających umiejętności manipulowania przestrzenią. Rozwiązując je, zyskujemy dostęp do bonusowych wspomnień.

Tryby gry

Podobnie jak Assassin’s Creed: Brotherhood, Assassin’s Creed: Revelations na platformie PC, X360 i PS3 zawiera zarówno fabularną kampanię dla pojedynczego gracza, jak i rozbudowany wariant rozgrywki wieloosobowej. Multiplayer został wzbogacony o dodatkowe postacie i mapy, tym razem zlokalizowane na wyspie Rodos. Ponadto deweloperzy pokusili się o implementację systemu playlist, dzięki którym gracze mogą dostosować cechy wyszukiwanej rozgrywki do indywidualnych preferencji. Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, by zakładać gildie, stanowiące tutejszy odpowiednik klanów

Dane techniczne

Język w grze Angielski
Stan używane

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium