Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Assassin's Creed Syndicate PL PS4 używana

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 49,99 zł 49.99

Opis produktu

W Assassin's Creed Syndicate przenosimy się do Londynu, do roku 1868. Był to czas rewolucji przemysłowej i nowych wynalazków, dzięki którym zmieniło się życie milionów ludzi. W tym nowym, wspaniałym świecie nie rządzą już władcy, lecz nowy bóg - pieniądz. Jest to jednak także świat ucisku, w którym robotnicy nie znaczą więcej niż niegdyś niewolnicy. Z owoców ich ciężkiej pracy korzystają klasy wyższe, oni sami zaś skazani są na biedę. Aby sprzeciwić się systemowi, tworzą gangi i schodzą do podziemia, by walczyć o przetrwanie. Do walki włączają się Asasyni, którzy chcą wzniecić na nowo dawny konflikt.

W Assassin's Creed Syndicate wcielimy się w Jacoba Frye, który wraz z siostrą Evie będzie musiał przełamać złowrogie okowy pętające Londyn i odmienić losy milionów ludzi. Jacob stanie na czele najpotężniejszego gangu w Wielkiej Brytanii, by walczyć z plutokratami, wyzwalać uciśnionych, pomagać zmuszanym do pracy dzieciom i zapewnić sprawiedliwość na ulice metropolii.

Jacob będzie mógł posługiwać się nowymi rodzajami broni - laską ze szpadą, nożem kukri, kastetem, rewolwerem oraz nową rękawicą asasyna), oraz wykorzystywać nowe zestawy zabójczych ruchów. Dzięki nowej, ulepszonej taktyce walki z ukrycia łatwo będzie tropić cele, zaś takie gadżety, jak strzałka z liną, ułatwią wspinanie się na budynki i zaskakiwanie przeciwników.

W grze zwiedzimy Londyn z epoki przemysłowej - zobaczymy takie miejsca, jak Pałac Buckingham czy Whitechapel. Będziemy wykorzystywać parkour, by przemieszczać się także wśród poruszających się pojazdów, jeździć powozami, brać udział w wyścigach, ścigać wrogów i uciekać przed nimi, a także pływać barką po Tamizie. Nie zabraknie też napadów na pociągi.

Dane techniczne

Stan używane

Opinie o produkcie (1)

7 października 2016

Jestem fanką całej serii Assassin’s Creed, dlatego tego numeru przegapić nie mogłam. Dodatkowo mam sentyment do Londynu, więc gra idealna.Rozgrywka bardzo przyjemna, szybko przechodzi się fabułę. Oczywiście mamy masę zadań pobocznych, które również są interesujące. Mnie zachwyciły misje, podczas których mogłam poczuć się niczym detektyw w zagadkach kryminalnych. Bardzo pozytywnie odebrałam możliwość gry dwoma postaciami: kobietą lub mężczyzną. Możemy zmieniać i ulepszać poszczególne części strojów, także kupować nowe ciekawe umiejętności, a do tego piękny Londyn. Miasto naprawdę oddane bardzo realistycznie oraz historyczne postacie występujące w grze. Oprócz standardowej walki możemy uczestniczyć w napadach na pociąg czy ścigać się ulicami miasta. Wiadomo, fani poprzednich Assassin’s Creed mogą czuć nutkę niedosytu, dla mnie na największe oceny zasługują pierwsze kilka części. Jednak gra jest świetna i grając w tę część miałam naprawdę uśmiech na twarzy. Według mnie od historii Ezio to najlepszy Assasyn, który wyszedł do tej pory. Gra jest warta uwagi, nie tylko dla fanów tej serii.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium