Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Bayonetta WiiU używana

Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 59,99 zł 59.99

Opis produktu

Bayonetta to produkt firmy Platinum Games, założonej przez byłych pracowników nieistniejšcego już Clover Studio. Pieczę nad projektem sprawował sam Hideki Kamiya, ojciec takich serii jak Devil May Cry czy Viewtiful Joe.

Tytuł gry to równocześnie imię jej głównej bohaterki, w której postać się wcielamy podczas rozgrywki. Bayonetta jest wiedźmą walczącą z potworami w przebraniach aniołów. Wiedźmą bardzo seksownie wyglądająca należy przyznać, ale jednocześnie bardzo śmiercionośną - nie dość, że jej własny arsenał pozwala na sianie całkiem sporego spustoszenia w szeregach wrogów, to dodatkowo może ona korzystać przez pewien czas z broni przez nich pozostawianej. Co więcej, pociski wystrzelone przez Bayonettę mogą rykoszetować od ścian i zadawać dodatkowe rany.

Oprócz broni palnej (umieszczanej zarówno w rękach jak i przy butach), wiedźma może zrobić dobry użytek z katany, której moc można "podładować" zadając potężniejszy atak, oraz przyzwać gigantycznego, widmowego smoka będą też widmową, kobiecą "szpilkę" depczącą przeciwników. Z wielu kłopotliwych sytuacji możemy wybrnąć wykorzystując dobrze znane z innych gier spowolnienie czasu, tutaj zwane "witch time", podczas którego zmysły Bayonetty zostają dodatkowo wyostrzone.

Bohaterce z pomocą podczas walk przychodzą także jej długie włosy - wiedźma może zadawać nimi wymyślne kombinacje uderzeń. Z pewnością męską część populacji graczy ucieszy fakt, iż potężniejsze z ciosów pozostawiają naszą bohaterkę praktycznie nagą.

Z ciekawostek należy dodać, iż pistolety używane przez wiedśmę noszą nazwy Parsley, Sage, Rosemary i Thyme - znane są jako Scarborough Fair (pietruszka, szałwia, rozmaryn i tymianek - w średniowieczu te właśnie zioła wykorzystywano jako składniki zaklęcia miłosnego, nie wiadomo jednak czy twórcy gry mają dla nich podobne zastosowanie).

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium