Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Bladestorm: The 100 Years' War ANG PS3 używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Bladestorm: The Hundred Years’ War to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana przez japońskie studio Omega Force i wydana przez Koei na PlayStation 3, Xboxa 360 i -- po kilku latach -- także na PlayStation 4. Akcja gry toczyła się w czasie Wojny stuletniej.

W Bladestorm wcielamy się w najemnika (tworzymy go sobie sami), który ma możliwość opowiedzieć się po stronie angielskiej lub francuskiej. W odróżnieniu od serii Dynasty Warriors tego samego studia tutaj zmuszeni jesteśmy dowodzić całymi oddziałami, a nie kierować postacią zdolną powalać całe armie.

Naszym punktem wypadowym jest gospoda, w której możemy wybrać następne zadania (za ich pomocą zwiększamy sławę podopiecznego), zaopatrzyć się u kupców w lepszy sprzęt podnoszący szanse na polu bitwy albo wynająć więcej żołnierzy. Gospoda jest również miejscem spotkań, gdzie możemy natknąć się na ważne postacie ze świata gry i zdobyć różne przydatne informacje.

Po wyborze ‘misji’ trafiamy na front. Na początek otrzymujemy do dyspozycji mapę, na której zaznaczono terytoria znajdujące się pod kontrolą nieprzyjaciela. Naszym zadaniem jest je odbić. Następnie wybieramy obozowisko, z którego zaczynamy działania. Na pierwszy rzut oka Bladestorm przypomina sztandarowe ‘siekanki’ Omega Force, lecz, jak wspomnieliśmy wcześniej, tutaj ważniejszą rolę odgrywa dowodzenie podkomendnymi, bowiem w pojedynkę nie zdziałamy zbyt wiele. Do dyspozycji mamy łuczników, piechotę, kawalerię, a w dalszej części dochodzą również żołnierze mogący ujeżdżać słonie i wielbłądy. Podczas kampanii warto czasami spróbować dopaść VIP-ów walczących po stronie wroga. Zwiększa to sławę oraz dostarcza lepszych przedmiotów.

Bladestorm, warto dodać, nie traktuje tematyki Wojny stuletniej nazbyt poważnie. Przykładem tego są chociażby alternatywne scenariusze. Za sprawą naszych działań możemy bowiem zmienić bieg historii.

ZA: PPE.PL

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl