Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

BlazBlue: Central Fiction ANG PS4 używana

Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godziny
ilość szt.
Cena: 69,99 zł 69.99

Opis produktu

BlazBlue: Central Fiction to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez japońskie studio Arc System Works i wydana przez PQube. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a potem został przeniesiony na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4.

Wydarzenia ukazane w Central Fiction rozgrywają się po tych ukazanych w BlazBlue: Chrono Phantasma. Gra, jak zapewniają twórcy, ma zamykać historię (zwaną Azure Saga), której pierwszą część poznaliśmy w BlazBlue: Calamity Trigger. Tutejszy tryb fabularny składa się z trzech aktów i jego przejście może zająć nawet kilkadziesiąt godzin.

Twórcy dorzucili do rozgrywki kilka nowych, mniej i bardziej znaczących elementów. Ten mniej znaczący dotyczy stanu Overdrive - o długości jego trwania informuje teraz licznik znajdujący się pod wskaźnikiem Burst Gauge. Bardziej istotne dodatki to systemy Exceed Accel oraz Active Flow. Ten pierwszy to specjalny atak odpalany podczas działania Overdrive, który mocno przerzedza pasek energii przeciwnika. Drugi z kolei uzależniony jest od wskaźnika Heat Gauge. Active Flow sprawia, że nasz zawodnik dostaje na pewien czas boosta do siły. Tak jak poprzednie części, Central Fiction oferuje rozbudowany system walki, ale twórcy pomyśleli też o żółtodziobach. Dla nich powstał tryb Stylish ułatwiający sterowanie.


Nowe są dwa tryby rozgrywki. Ten pierwszy to Alliance Mode. Wybieramy w nim ekipę składająca się z czterech postaci i walczymy z innymi ekipami. Na przejście czeka tu dziesięć ‘serii’ po sześć walk każda. Po zakończeniu rundy wybieramy, która postać ma stanąć do walki. Tym pozostającym w odwodzie regeneruje się wówczas energia. Jeśli wszyscy nasi podopieczni zostaną pokonani, zmagania dobiegają końca. Drugi tryb to Speed Star Mode. W nim natomiast chodzi o to, by pokonywać przeciwników w wyznaczonym czasie. Co warto dodać, ich ataki nie zadają nam obrażeń. Po spełnieniu odpowiedniego warunku, np. wejściu w stan Overdrive, otrzymujemy dodatkowe sekundy.

W Central Fiction do naszej dyspozycji oddano ponad trzydzieści postaci. Względem wersji z automatów doszły trzy nowe. Pojedynki rozgrywają się na ponad sześćdziesięciu arenach.

ZA: PPE.PL

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium