Aktualne promocje

C&C Kane's Wrath X360 używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Command & Conquer 3 Gniew Kane’a to pierwsze oficjalne rozszerzenie entuzjastycznie przyjętej gry Command & Conquer 3 Wojny o tyberium. Graczy czeka imponująca kampania oraz całkowicie nowy tryb rozgrywki globalnej. Pojawia się też kilka zupełnie nowych elementów: od wszechstronnych żołnierzy po gigantyczne, opancerzone jednostki kroczące. Fabułę ilustrują wysokiej jakości sekwencje wideo z gwiazdorską obsadą. Despotycznego przywódcę Bractwa Nod gra oczywiście Joe Kucan, a w pozostałych rolach występują m.in. Natasha Henstridge (trylogia „Gatunek”) i Carl Lumbly (serial „Agentka o stu twarzach”). 

W imię Kane’a powróć do świata tyberium i rozegraj epicką kampanię dla jednego gracza. 

Przeżyj historię ostatnich dwudziestu lat Bractwa Nod. Akcja gry obejmuje okres od momentu odrodzenia Bractwa po II wojnie o tyberium, przez tragiczne wydarzenia III wojny o tyberium, aż po czasy powojenne. Historię obrazują wysokiej jakości sekwencje wideo z gwiazdorską obsadą. W roli despotycznego przywódcy Bractwa Nod ponownie występuje Joe Kucan, który przez ostatnich dziesięć lat odgrywał postać Kane’a w grach z serii Command & Conquer. 

W Command & Conquer 3: Gniew Kane’a pojawia się nowy tryb umożliwiający zakładanie baz, budowanie zróżnicowanych armii i atakowanie wrogów na globalną skalę. Decydujący wpływ na losy rozgrywki mają oczywiście Twoje zdolności przywódcze i odpowiednia taktyka. Nowością w grze jest sześć odłamów armii podstawowych, a także wiele jednostek, struktur i mocy dla wojsk GDI, Bractwa Nod oraz tajemniczej frakcji Scrin. 

Command & Conquer 3: Gniew Kane’a w wersji na konsolę Xbox 360™ oferuje rewolucyjny interfejs opracowany specjalnie z myślą o graczach konsolowych, którzy dzięki zupełnie nowemu sposobowi kontrolowania strategii czasu rzeczywistego mogą za pomocą gałki analogowej wydawać rozkazy dotyczące budowy, rozmieszczenia jednostek i ataku.

 • Obszerna kampania – Kane powraca w roli głównego bohatera nowej kampanii dla jednego gracza. Znajdziesz się w epicentrum wydarzeń rozciągających się na przestrzeni dwudziestu lat – począwszy od odrodzenia Bractwa Nod po drugiej wojnie o tyberium, poprzez dramatyczną historię trzeciej wojny o tyberium, a kończąc na tym, co stało się po jej zakończeniu. Pomóż Bractwu rozwijać się w okresie przed i po wydarzeniach znanych z Command & Conquer 3 Wojny o tyberium.
 • Globalny podbój – przejmij kontrolę w całkowicie nowym trybie podboju. Rozmieść swoje siły w strategicznych miejscach, a następnie prowadź wojnę dzięki szybkiej, płynnej i szalonej rozgrywce taktycznej, z której znana jest seria Command & Conquer. Planuj strategię na poziomie planetarnym oraz prowadź wojnę totalną na lądzie.
 • Transmisje wideo na żywo – bądź świadkiem odrodzenia Bractwa, dzięki ekscytującym sekwencjom filmowym w wysokiej rozdzielczości. W roli ogarniętego megalomanią przywódcy Bractwa Nod występuje legendarny Joe Kucan. W pozostałych rolach m.in. Natasha Henstridge (trylogia „Gatunek”) i Carl Lumbly (serial „Agentka o stu twarzach”).
 • Nowe jednostki epickie – siej totalne spustoszenie, korzystając z niesamowitej siły ognia nowych jednostek. Rozwijaj je w trakcie gry za pomocą ulepszeń, a następnie rozmieszaj na polu bitwy w globalnym trybie podboju. Na zakończenie dokonaj oblężenia i eksterminacji wroga.
 • Poprowadź do zwycięstwa swoją armię – dzięki nowym jednostkom, strukturom i umiejętnościom każdej z trzech frakcji, Wojny o tyberium nigdy nie będą takie same. Niszcz wrogów na lądzie i w powietrzu!
 • Wyspecjalizowane odłamy armii podstawowych – łącznie dostępnych jest sześć. Każdy wyposażony w wyjątkowe jednostki, moce i ulepszenia.
 • Rewolucyjny interfejs na Xbox 360 – kontroluj przebieg gry za pomocą całkowicie nowego interfejsu, stworzonego specjalnie z myślą o graczach konsolowych. Tworzenie armii, korzystanie z dostępnego wyposażenia oraz atakowanie przeciwników jest teraz niezwykle proste.
 • Dostęp do wersji beta Command & Conquer™ Red Alert™ 3 – przyczyń się do rozwoju trzeciej odsłony Red Alert! Klucz umożliwiający udział w beta testach znajduje się w każdej zakupionej wersji pudełkowej i elektronicznej (EA Store). Szczegółowe informacje dostępne będą w późniejszym terminie.
 • Opinie o produkcie (0)

  2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl