Aktualne promocje

Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Cars Race o rama ANG PS3 uzywana

Dostępność: brak towaru

Towar dostępny w sklepachilość szt.
Cena: 49,99 zł 49.99

Opis produktu

Cars: Race-O-Rama to gra wyścigowa, której akcja toczy się w animowanym świecie studia filmowego Pixar Studios.Gracz steruje postacią Zygzaka McQueena i staje do walki o tytułowe trofeum, ścigając się na torach rozmieszczonych w takich lokacjach jak plaże, miasta, pustynne bezdroża. Rozgrywka polega na rywalizacji pomiędzy dwoma drużynami, prowadzonymi przez wspomnianego Zygzaka i jego zaciekłego przeciwnika Chicka Hicksa. Sukcesywnie doskonaląc pojazd, szkoląc kierowców z akademii i wygrywając kolejne wyścigi, w końcowej fazie kariery gracz przystępuje do rozegrania mistrzostw, w których główną nagrodą jest puchar Race-O-Rama.

Cars: Race-O- Rama oferuje prowadzenie rozgrywki w różnych trybach- próby czasowe, misje, wyścigi z żywymi graczami. Dostępne są także mini-gry, takie jak El Materdor, Tokyo Mater, Photo Op, Transporter czy Tractor Stampede.

Grafika programu jest trójwymiarowa i dopracowana. Zmagania rozgrywające się na torach wyścigowych można oglądać z ujęć różnych kamery.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium