Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Darksiders 2 PL PS3 używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

W pierwszej części gry Darksiders gracz wcielał się w postać Wojny, jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy, aby na ścieżce wojennej odkryć, która z walczących ze sobą sił, Niebo czy Piekło, postanowiła doprowadzić do Armagedonu i końca świata.

W walce z hordami demonów i aniołów zemsty, przy braku zaufania ze strony swoich zwierzchników w radzie Charred Council i, powiedzmy sobie szczerze, ze skłonnością do brutalnego zachowania, Śmierci udało się odkryć tajemnicę... podpisując tym samym na siebie niesprawiedliwy wyrok śmierci.

Akcja Darksiders II dzieje się równolegle do wydarzeń z pierwszej części gry. Gracz wciela się w postać kolejnego z Jeźdźców Apokalipcy, przesiąkniętej krwią Śmierci, który jest przekonany o niewinności swojego brata, Wojny, i postanawia jej dowieść. Sprzeniewierzając się rozkazom rady Charred Council, Śmierć wyrusza w mającą na celu rozwikłanie spisku podróż, która zaprowadzi go w dziwne wymiary, zamieszkałe przez stworzenia będące połączeniem aniołów i demonów, zainteresowane przede wszystkim tym, aby go unicestwić.

Dane techniczne

Stan używane

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium