Aktualne promocje

Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Dead Rising 1 ANG X360 uzywana

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepachilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Dead Rising podąża za wydarzeniami mężczyzny o imieniu Frank West, który jest fotografem, tzw. wolnym strzelcem. Frank West wyruszył właśnie na najważniejsze łowy swojego życia. W pogoni za sensacją udaje się do małego miasteczka w poszukiwaniu zombie. W wyniku czego, zmuszony jest uciec do centrum handlowego, gdyż myśli że będzie tam najbezpieczniej... co jak się okazuje było najpoważniejszym błędem. Największą trudność sprawi powstrzymanie niekończącej się fali zombich w całkowicie realistycznym i pełnym detali centrum handlowym, w którym będziesz mógł używać do walki czegokolwiek co wpadnie Tobie w ręce.

Dead Rising oferuje Tobie całkowitą wolność w poruszaniu się i możliwościach przetrwania. Czas również ma duże znaczenie w Dead Rising. Jednym z takich znaczących ról jakie odgrywa czas w Dead Rising jest pora dnia i nocy, gdyż zombie w nocy stają się o wiele silniejsze, natomiast w dzień, wolniejsze i bardziej podatne na ataki. Niewiarygodnie wielkie centrum handlowe oferuje Tobie pełen wybór zasobów broni, pojazdów, jak i przydatnych do życia produktów żywnościowych. Gracz ponadto będzie miał możliwość pomagania ocalałem ludziom w przetrwaniu przez jakiś czas co zaowocuje uzyskaniem cennych informacji o tym co się tak na prawdę stało w miasteczku.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium