Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Don King Prizefighter ANG X360 nowa bez foli

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 39,99 zł 39.99

Opis produktu

Don King Presents: Prizefighter to gra sportowa, podejmująca tematykę boksu. Produkt ten firmowany jest nazwiskiem jednego z najbardziej kontrowersyjnych promotorów boksu zawodowego. Za przygotowanie gry odpowiedzialne jest brytyjskie studio developerskie o nazwie Venom Games. Co ciekawe, nie jest to pierwszy produkt z tego gatunku opracowany przez tę firmę. Studio to w przeszłości zaoferowało już bowiem grę Rocky: Legends (PS2, Xbox). Kluczowy punkt opisywanej produkcji stanowi wyjątkowo rozbudowana kariera. Tryb ten opracowany został w formie dokumentalnej kroniki. Duży nacisk położono tu na ciekawie zrealizowaną narrację w wykonaniu Donalda „Dona” Kinga i innych sław świata boksu. Jeśli zaś chodzi o sam przebieg kariery, przejmujemy kontrolę nad stworzonym przez siebie zawodnikiem, towarzysząc mu w zdobywaniu kolejnych osiągnięć. Musimy nie tylko wykazać się w walce, ale również rozsądnie rozdzielić czas spędzony na szkoleniu umiejętności czy przypodobać się publice, tak aby zyskać na sławie. Wiele istotnych decyzji podejmujemy także poza ringiem, dbając o utrzymanie dobrych stosunków z przyjaciółmi.

Oprócz kariery możemy zdecydować się na kilka klasycznych trybów zabawy – pojedyncza walka, czy trening w formie mini-gier. Sterowanie postacią boksera odbywa się w realistyczny sposób, ciosy wyprowadzamy stosując około 30 możliwych kombinacji. Zwycięstwo nie przychodzi z łatwością. Wymagane jest nie tylko prawidłowe rozwijanie swojej postaci, ale również dostosowanie taktyki do przydzielonego oponenta.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl