Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Dragon Age 1 ANG X360 uzywana

Ocena: 0
Dostępność: brak towaru
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu


Od 400 lat świat powoli chyli się ku upadkowi, na domiar złego wybucha wojna domowa. Jako jeden z ostatnich owianych legendą wojowników, zwanych Szarymi Strażnikami, musisz doprowadzić do zjednoczenia podzielonych ziem i zapobiec zagładzie niesionej przez istoty nie z tego świata, które powstały, aby zgotować piekło żywym.

Wybierz przeszłość swojego bohatera, kształtuj teraźniejszość i wpływaj na przyszłość podczas epickiej podróży przez świat, w którym ostateczne zwycięstwo wymaga poniesienia wielu ofiar. Jaką drogą podążysz, aby ocalić ludzkość?

Niesamowity świat gry: najwspanialsze uniwersum w historii BioWare, czterokrotnie rozleglejsze i bardziej szczegółowe od świata Mass Effect, oferujące ponad 80 godzin gry. Przemierzaj różnorodne zakamarki świata, który znalazł się na krawędzi zagłady. Weź udział w epickiej historii i odciśnij na niej swoje piętno, wybierając określony styl gry.

Złożone dylematy moralne: nic nie jest czarne lub białe. Rozegraj własną historię Dragon Age, wybierając spośród sześciu postaci różnego pochodzenia. Czy cel uświęca środki? Zmierz się z trudnymi kwestiami moralnymi, takimi jak morderstwo, zdrada, unicestwienie całej wioski czy los dziecka opętanego przez złe demony.

Szczegółowe tworzenie postaci: powołaj do życia bohatera, którego widzisz oczyma wyobraźni. Dzięki złożonemu edytorowi postaci, umożliwiającemu modyfikację ponad 40 elementów, możesz stworzyć własnego, niepowtarzalnego bohatera. Podejmując decyzje w trakcie gry, kształtujesz osobowość i profil moralny swojej postaci.

Brutalne i mordercze bitwy: walcz z potężnymi i przerażającymi istotami ciemności. Korzystaj z ponad 100 magicznych zaklęć i umiejętności. Siej spustoszenie w szeregach wrogów i unicestwiaj ich ostatecznym, zabójczym uderzeniem.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium