Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Enslaved ANG X360 używana

Ocena: 0
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Enslaved to najnowsza produkcja studia Ninja Theory, twórców ciepło przyjętego exclusive'a dla PlayStation 3, zatytułowanego Heavenly Sword. Deweloper zarzucił tym razem baśniowe klimaty i Enslaved rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie.

Obszarem akcji są zrujnowane Stany Zjednoczone. Główni bohaterowie, Monkey oraz Trip, zostają złapani przez roboty i uwięzieni. Jako, że ten pierwszy jest niezwykle mocarny, potrafiłby wyrwać się samemu, niewiasta niestety musi wesprzeć się jego pomocą. W tym celu zakłada mu specjalną opaskę wybuchową na głowę. Niby nic szczególnego, ale jej działanie zmusza Monkey'a do pomocy. Jeżeli ona zginie, to "przyjaciel" może się pożegnać z czaszką oraz jej zawartością.

Głównym smaczkiem w Enslaved są napięte relacje pomiędzy bohaterami, którzy współpracują z konieczności, żywiąc do siebie co najmniej wielką niechęć. Gracz wciela się w mięśniaka, więc można się domyślić jego zadania. Przez większość czasu trzeba robić za żywą tarczę oraz jednocześnie młot do pogromu maszyn. Drugą postacią steruje AI, podążając za Monkey'm.

Enslaved ma także zaawansowaną oprawę wizualną, której animacje wykonano przy pomocy techniki motion capture, nadając im ogromnego realizmu. Wśród aktorów pracujących jako modele dla postaci znajduje się m.in. Andy Serkis, odtwórca Golluma z filmu Władca Pierścieni.

najnowsza produkcja studia Ninja Theory
współpraca między dwiema postaciami
zaawansowana oprawa wizualna
napięte relacje między bohaterami

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium