Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Fate Extella: Umbral Star ANG SWITCH nowa

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 229,99 zł 229.99

Opis produktu

Fate/Extella: The Umbral Star jest chodzoną bijatyką z gatunku musou wchodzącą w skład uniwersum FATE. Zarówno za developing, jak i wydanie gry odpowiadać ma Marvelous AQL. Platformami docelowymi są konsole PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. 

Za scenariusz odpowiadać ma Kiyoko Nasu - scenarzysta Fate/Stay Night we współpracy z Hikaru Sakurai, a o projekty postaci zadbać ma Arco Wada, poprzednio pracujący przy Fate/Extra oraz Fate/Extra CCC. Akcja gry ma mieć miejsce już po znanym z Fate/Extra konflikcie Holy Grail War of the Moon, mającym miejsce w wyimaginowanym spiritronowym świecie SE.RA.PH. Tym razem polem działań ma być kolejna Wojna o Świętego Gralla, w którym nagrodą dla zwycięzcy ma być "Mooncell Automaton" - ukryty na powierzchni księżyca spiritronowy superkomputer o mocy zdolnej do spełniania życzeń swojego właściciela. Zadaniem gracza, jako jednego z uczestniczących w wojnie Mastera, będzie przyzwanie swojego Servanta - znanego z kart historii heroicznego bytu - i walka z innymi podobnymi mu magami o to, kto ostatni pozostanie na placu boju.

Roster grywalnych postaci zawierać ma szereg Servantów przynależących do jednej z siedmiu klas (Saber, Lancer, Archer, Caster, Rider, Assassin, Assassin), które odzwierciedlać będą ich styl walki oraz umiejętności. Pierwszymi przedstawionymi Servantami są Nero Claudius (Saber) oraz Tamamo-no-Mae (Caster) znane już z Fate/Extra, a także Atilla (Saber), która pierwotnie pojawiła się jako postać poboczna w Fate/Grand Order. Każda z postaci, poza charakterystycznym dla siebie zestawem ataków lub czarów, zdolna ma być także do wykonania Form Change - transformacji zmieniającej nie tylko jej wygląd (np. spowita ogniem zbroja dla Nero), ale też bronie i zdolności bojowe.

Jeszcze przed ustaleniem japońskiej daty premiery, firma wydawnicza XSEED Games zarejestrowała domenę z tytułem gry, szanse na lokalizację oraz wydanie na rynkach zachodnich są więc wysokie.

ZA: PPE.PL

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl