Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Forestry 2017 Simulator ANG PS4 używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 79,99 zł 79.99

Opis produktu

Następna edycja serii symulacyjnej, znanej wcześniej pod nazwą Woodcutter Simulator. W grze stajemy na czele firmy, zajmującej się profesjonalną wycinką drzew, a do naszych obowiązków należy także właściwa identyfikacja drzew, przeznaczonych do wycinki oraz ich transport zgodnie ze złożonymi zamówieniami.

Gra obsadza nas tradycyjnie w roli właściciela firmy zajmującej się wycinką drzew. Stając na czele ekipy profesjonalnych drwali, jesteśmy także odpowiedzialni za właściwą identyfikację drzew przeznaczonych do wycinki, a także ich transport zgodnie ze złożonymi zamówieniami.

Rozgrywka odznacza się typową dla serii mechaniką, w której wyróżnić można część symulacyjną oraz ekonomiczną. W części symulacyjnej zasiadamy za kierownicą jednej z szerokiej gamy zróżnicowanych maszyn służących do wycinki, obróbki oraz transportu drewna. W części ekonomicznej zarobione pieniądze inwestujemy w rozwój naszej firmy oraz zakup coraz lepszych maszyn, co przekłada się wprost proporcjonalnie na tempo i efektywność prac.

Pod względem technicznym Forestry 2017: The Simulation charakteryzuje się przeciętnym poziomem grafiki, typowym dla większości gier w swoim gatunku. Mimo że edycja 2017 prezentuje się nieco lepiej niż jej poprzedniczka, to w oprawie gry widać dość wyraźnie jej budżetowy rodowód.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl