Aktualne promocje

Fracture ANG PS3 uzywana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 19,99 zł 19.99

Opis produktu

Fracture jest futurystyczną strzelaniną w konwencji trzecioosobowej. Przenosimy się do roku 2161, w którym dwa przeciwległe krańce Stanów Zjednoczonych doprowadzają do wybuchu wojny domowej spowodowanej olbrzymią powodzią na terenie gęstej sieci dopływów Missisipi. Owe dwie strony konfliktu to Sojusz Atlantycki wspierany przez europejskich sprzymierzeńców oraz Republika Pacifica supportowana dalekim Wschodem.

Wcielamy się w żołnierza Masona Briggsa, opowiedzianego za pierwszą stroną. Trzeba także dodać, że Sojusz opiera swą technologię na osiągnięciach cybernetyki, ich wrogowie natomiast na genetyce, zatem naszymi głównymi przeciwnikami będą genetycznie zmodyfikowani komandosi i im podobni.

We Fracture jedną z najważniejszych składowych przeprowadzania rozgrywki jest dostępne dla nas uzbrojenie. Mamy tutaj arsenał szeroko pojęty jako Deformator Terenu. Pojęcie to pojawiło się już w kilku innych produkcjach, głównie RTS-ach, tutaj zaś oko w oko stajemy z naszymi operacjami. Możemy niszczyć kolejne metry kwadratowe ziemi, aby w powstałym leju skryć się przed ciężkim ostrzałem albo też skryć się za wzniesieniem po wybuchu granatu tektonicznego! W konflikcie bierze udział cała masa żołnierzy, z którymi możemy kooperować wspomagając siebie nawzajem.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl