Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Ghostbusters The Video Game Remaster. ANG PS4 nowa

Ocena: 0
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 149,99 zł 149.99

Opis produktu

Ghostbusters: The Video Game Remastered to zremasterowana wersja przygodowej gry akcji z 2009 roku. Produkcja została opracowana przez studio Saber Interactive, a jej wydaniem zajęła się firma Mad Dog. Opowiedziana tu historia jest natomiast dziełem Dana Aykroyda i Harolda Raimsa, czyli scenarzystów filmowych pierwowzorów.

Fabuła

Akcja gry Ghostbusters: The Video Game Remastered toczy się dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w drugiej części filmowych Pogromców duchów. Od momentu, kiedy nieustraszonym bohaterom udało się uporać ze złowrogim Vigo, Nowy Jork zmienił się nie do poznania. Piankowy Marynarzyk jest teraz bohaterem telewizyjnego programu dla dzieci, a Gozerowi będącemu sumeryjskim bogiem zniszczenia poświęcono nawet osobną wystawę muzealną. W takich okolicznościach do ekipy tworzonej przez Petera Venkmana, Raymonda Stantza, Egona Spenglera i Winstona Zeddemore’a dołącza młody i niedoświadczony rekrut, który musi jej pomóc uporać się z kolejną plagą duchów zagrażającą mieszkańcom amerykańskiej metropolii.

Mechanika

W Ghostbusters: The Video Game Remastered akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy odwiedzamy rozmaite lokacje, wśród których znajdziemy między innymi trzynaste piętro hotelu Sedwick, miejską bibliotekę, tajemniczą wyspę na środku rzeki Hudson czy nawet równoległy wymiar.

Naszym nadrzędnym zadaniem jest chwytanie astralnych bytów. Pomimo że tropimy je przy pomocy detektora energii psychokinetycznej, rolę głównego narzędzia pracy pełni tu protonowy plecak połączony ze specjalnym karabinem. O ile w przypadku pomniejszych duchów w zupełności wystarcza nam jego standardowe wyposażenie (dzięki emitowanej przez niego wiązce protonowej możemy złapać oponenta, ogłuszyć go i umieścić w specjalnej pułapce), o tyle przeciwko potężniejszym istotom należy wykorzystać rozmaite ulepszenia, które najpierw musimy kupić. Wśród tych ostatnich prym wiedzie miotacz szlamu, strumień stazy czy strzałki bozonowe.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium