Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Goat Simulator The Goaty ANG SWITCH nowa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 149,99 zł 149.99

Opis produktu

Goat Simulator: The GOATY to kompletne wydanie humorystycznej gry zręcznościowej, w której wcielamy się w kozę. W jej skład wchodzi podstawowa wersja Symulator Kozy oraz cztery dodatki: MMO Simulator, PayDay, GoatZ i Waste of Space. Za produkcję oraz wydanie odpowiada studio Coffee Stain Studio.

Mechanika

W Goat Simulator: The GOATY gracz wciela się w kozę imieniem Pilgor. Celem rozgrywki jest dokonanie jak największych zniszczeń. Głównym narzędziem służącym do tego celu jest język, którym można chwytać najróżniejsze obiekty z interaktywnego środowiska. W celu zwiększenia zniszczeń udostępniono nam także teoretycznie niedostępne dla kozy mechaniki, jak np. możliwość wspinaczki po drabinie czy jazdy na rowerze.

Pilgor opuszcza także swoje pierwotne miasto w celu siania zniszczenia w nowych miejscach. Tak więc w dodatku MMO Simulator przenosi się on do świata fantasy rodem z Władcy Pierścieni, a w Waste of Space znajduje się w kosmosie.

Każdy dodatek oferuje także nowe sposoby siania destrukcji, jak np. broń palna z dodatku GoatZ, oraz kolejne postacie do wyboru.

Tryby gry

W Goat Simulator: The GOATY możliwa jest rozgrywka w trybie single player oraz w maksymalnie czteroosobowej kooperacji.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl