Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

God of War 3 Remastered PL PS4 uzywane

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 59,99 zł 59.99

Opis produktu

Odświeżona edycja będzie dostępna w rozdzielczości 1080p. Co więcej, twórcy celują w 60 FPS, ale na razie nie jest to ostateczna liczba klatek na sekundę, w jakiej wyświetlana będzie gra. Oryginał ukazał się na PS3 w 2010 roku.


God of War III jest kolejną częścią znakomitego cyklu gier akcji. Mamy tu zarazem do czynienia z pierwszą odsłoną tej serii, przeznaczoną na konsolę PlayStation 3.

Twórcy w trzeciej części postawili na zwiększenie realizmu rozgrywki. Dzięki nowej platformie (poprzednie części były wydawane na PS2) znacznemu ulepszeniu uległa jakość oprawy wizualnej. Oprócz tego, bohatera „zbudowano” z 20 000 polygonów (w odróżnieniu od 5000 z części drugiej), a na ekranie pojawiać się może maksymalnie nawet pięćdziesięciu przeciwników (wcześniej – kilkunastu).

W God of War III otrzymujemy nowe rodzaje broni, przy czym każda z nich wymaga odmiennego stylu walki. Przykładowo rękawice Cestus, połączone łańcuchami z wielkimi, kolczastymi kulami, stanowią świetną broń dystansową, mogą także odrzucać zbyt blisko podchodzących do Kratosa wrogów. Poza tym, bohater korzysta z nowego systemu magii i ciekawych „artefaktów” (np. skrzydeł Ikara, Złotego Runa czy - działającej jak latarka – oderwanej głowy Heliosa). Wraz z trzecią częścią serii, inteligentniejsi i znacznie bardziej zróżnicowani stają się także przeciwnicy naszego protagonisty.

To, co bardzo ważne w serii God of War, czyli walki z potężnymi bossami, zrealizowane są jeszcze lepiej niż w poprzednich odsłonach cyklu. Ich ilość została wyważona i jest ich mniej niż w części drugiej, lecz więcej niż w pierwszej. Ciekawym dodatkiem jest możliwość kierowania uprzednio zranionymi przez nas potworami (np. wielkimi cyklopami).

Fabuła (autorstwa Marianne Krawczyk) to także mocna strona produkcji. Historia rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie pozostawiła ją część druga i opowiada dzieje podsycanych przez Kratosa wojen tytanów z bogami. Szuka ona odpowiedzi na bliskie każdemu z nas pytania, np. „czy człowiek potrzebuje jakichś bogów?”.

Dane techniczne

Stan używane

Opinie o produkcie (1)

26 września 2016

God of War 3 to nie tytuł dla mięczaków. Kratos powraca i pokaże wszystkim pseudo bohaterom gier akcji jak to się powinno robić. Męstwo, odwaga i niewyobrażalna brutalność cieknie z ekranu. Bohaterowi przyjdzie się zmierzyć z całym szeregiem bohaterów o gargantuicznych rozmiarach oraz prawdziwym greckim Bogom. Wszystko to w podwyższonej rozdzielczości i pełnych 60 klatkach na sekundę. Można zarzucić twórcom łatwy skok na nasze portfele, ale nie zmienia to faktu że GoW 3: Remastered to kawał fenomenalnej rozrywki dla prawdziwych twardzieli.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl