Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Hasbro family fun pack ANG PS4 Nowa

Dostępność: duża ilość

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 89,99 zł 89.99

Opis produktu

Hasbro Family Fun Pack to zestaw czterech klasycznych gier planszowych firmy Hasbro przeniesionych do wirtualnej rozrywki. Wszystkie gry pozwalają na zabawę na jednej konsoli ze znajomymi jak i grze przez internet z innymi graczami.

Monopoly Plus - znana chyba wszystkim gra polegająca na handlu nieruchomościami. Tworzymy własne imperium finansowe w trójwymiarowym mieście zamieszkanym przez różne postacie. Monopoly Plus to klasyczna gra z regułami, które możemy dostosowywać do własnych upodobań. Dzięki zaimplementowanemu edytorowi plansz możemy projektować własne oraz udostępniać je innym graczom.

Trivial Pursuit - gra testująca naszą wiedzę o świecie poprzez szereg pytań z różnych kategorii. Twórcy wprowadzili kilka nowości, jedną z nich jest dodanie rund "nadganiających" dla graczy z końca stawki, dzięki którym wszyscy uczestnicy odczuwają rywalizację przez cały przebieg gry.

Risk - gra strategiczna sprawdzająca nasz zmysł taktyczny oraz oferująca wymagającą i wciągającą rozgrywkę. Jako dowódca naszym zadaniem jest zdobycie dominacji na mapie poprzez umiejętne rozmieszczanie naszych wojsk w postaci czołgów, samolotów oraz piechoty.

Boggle - szerzej znana jako Scrabble, gra słowna polegająca na tworzeniu słów. Grę zaczynamy z 16 literami, a naszym zadaniem jest pozbyć się ich wszystkich. Wygrywa ten, który się ich pozbędzie albo zdobędzie jak największą ilość punktów.

Hasbro Family Fun Pack to idealny zestaw gier do kanapowych posiedzeń z przyjaciółmi lub rodziną.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl