Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Hellboy The Science of Evil ANG PS3 używana

Dostępność: brak towaru

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Hellboy: The Science of Evil operuje na licencji jednej z najsłynniejszych serii zeszytów komiksowych. Mowa tu o twórczości Mike'a Mignoli i wykreowanego przezeń bohatera - tytułowego Hellboya - który mimo piekielnego pochodzenia, trudzi się trzymaniem zła tego świata na wodzy. A robi to także ze sporą dozą poczucia humoru.

Fabuła omawianej egranizacji nawiązuje do „Right Hand of Doom”, gdzie to bohater podejmuje walkę z grupą nazistowskich naukowców, dążących do opanowania świata. Ten ostatni prezentuje się dość klimatycznie, jak na czas walki zła... ze złem. Hellboy stoi jednak po stronie "dobrych", a jego piekielne zdolności z powodzeniem pozwalają mu eksterminować kolejne zastępy jego ojczyzny, a także wyniki badań szalonych naukowców.

W Hellboy: The Science of Evil dużą rolę odkrywa właśnie otoczenie. Pozwala ono na skuteczniejszą walkę przy wykorzystaniu stałych obiektów. Innymi słowy - możliwe jest zrzucenie na grupę stworów wielkiego głazu czy też wykurzenie ich z zajętego budynku w ilości hurtowej. Ponadto Hellboy nie omieszka korzystać z broni. Ciekawym jest fakt, że jako ta ostatnia może posłużyć mu tuż przed chwilą ubity mutant!

Jak na grę nowej generacji przystało, Hellboy: The Science of Evil posiada także tryb gry wieloosobowej, głównie z myślą o rozgrywkach kooperacyjnych.

Dane techniczne

Język w grze Angielski
Stan używane

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium