Homefront Revolution XONE PL Używana-4799

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Homefront Revolution PL XONE używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

FILADELFIA, 2029.  Cztery lata brutalnej okupacji Korei Północnej nad Stanami Zjednoczonymi. 
Filadelfia staje się kolebką rewolucji, miejscem narodzin ruchu oporu, który ma szansę stawić czoła bezwzględnym wojskom okupanta. 

Zostań jednym z bohaterów i walcz o wolność! 

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanina w otwartym świecie, w której gracz wciela się w rolę przywódcy ruchu oporu.

Podejmij walkę z siłami wroga, ale uważaj – okupant dysponuje doskonalszą technologię, cięższą bronią i wsparciem lotniczym. 

  • Prowadź partyzancką wojnę w otwartym świecie - zostań wojownikiem ruchu oporu i walcz  z najeźdźcą wykorzystując wszystkie dostępne środki – zasadzki,  infiltrację i dywersję, w    dynamicznych i nieprzewidywalnych starciach z wojskiem. 
  • Rozpętaj prawdziwą Rewolucję - zbuduj zabójczy arsenał improwizowanej, partyzanckiej broni  i pociągnij za sobą innych do walki z okupantem! Patrz jak rodzi się zbrojny opór. 
  • Resistance Mode - porywający tryb kooperacji online - stwórz własnego bohatera, razem z przyjaciółmi uformuj komórkę ruchu oporu i zasłuż na miano Bohatera Rewolucji!

Opinie o produkcie (1)

11 lutego 2017

Łatki zdecydowanie poprawiły grę i warto zagrać. Szczególnie za niewygorowaną cenę.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl