Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Hunted Demon's Forge X360 używana

Ocena: 0
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Trzecioosobowa gra akcji w klimatach fantasy, przeznaczona do rozgrywki w trybie kooperacji - tak najkrócej można opisać projekt studia InXile Entertainment, Hunted: Demon's Forge. Projekt jest nadzorowany przez założyciela powstałego w 2002 roku studia, Briana Fargo (odpowiadał m.in. za The Bard"s Tale, Baldur"s Gate czy Fallouta). Bezpośrednią pieczę nad Hunted sprawuje natomiast Michael Kaufman, stojący za Return to Castle Wolfenstein.

Gra oparta jest na silniku Unreal Engine. Akcja skupia się na dwojgu bohaterów: władającym mieczem Caddocku i świetnie strzelającej z łuku Elarze. Oboje próbują rozwikłać zagadkę serii tajemniczych zaginięć. Głównym założeniem jest ulepszanie posiadanej broni - użytkownik zacznie gromadzić jej coraz to potężniejsze, wyposażone w magiczne przymioty rodzaje. Zamiast klasycznego inwentarza przedmioty są gromadzone na modelu postaci. Pojawia się natomiast rozwój umiejętności, ściśle powiązanych z prezentowanym przez danego bohatera stylem.
2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium