Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Hyperdimension Neptunia PS3 używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 79,99 zł 79.99

Opis produktu

Stworzona przez Idea Factory produkcja stara się nawiązywać do sytuacji obecnej na rynku gier, gdzie wielkie firmy rywalizują między sobą o konsumentów. Całość została odpowiednio obudowana własną historią i przedstawia znane mechanizmy i wydarzenia z fantastycznej perspektywy. 
Fabuła opowiada o świecie Gamindustri, w którym rezydują cztery boginie opiekujące się określonymi obszarami. Użytkownicy PlayStation wcielają się w jedną z nich, Neptune, która próbuje odnaleźć księgę świata Histoire i powstrzymać zapędy złowrogiej Arfoire. Bohaterkami tytułu są głównie młode kobiety, które swoimi personaliami w jakiś sposób nawiązują do różnych konsol. Każda z rządzonych przez boginie krain, jak Lastation czy Leanbox w jakiś sposób także udaje obecne na rynku platformy. 

System gry jeszcze rozwija oryginalne założenia fabularne. Posiadacze PlayStation mogą wykorzystywać wrzucone na dysk twardy konsoli zdjęcia do tworzenia własnych ataków oraz modyfikowania „aniołów stróżów” przyzywanych przez Neptune podczas walki. Starcia są toczone w turach, podobnie jak w wielu innych klasycznych japońskich RPG-ach. Nie brakuje też możliwości zbierania i kupowania nowych elementów wyposażenia poprawiających statystyki postaci oraz zmieniających się losowo lochów do zwiedzenia. 

Grafikę 3D z wieloma efektami specjalnymi i dynamiczną muzyką uzupełniają ręcznie rysowane animacje prezentujące fabułę podczas przerywników.

Dane techniczne

Język w grze Angielski
Stan używane

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium