Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Hyrule Warriors ANG WiiU nowa

Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 119,99 zł 119.99

Opis produktu

Głównym bohaterem Nintendo Direct jest Ganondorf, najgroźniejszy przeciwnik w grze Hyrule Warriors. Yosuke Hayashi z Koei Tecmo Games i Eiji Aonuma z Nintendo zaprezentowali specyfikę gry, która ukaże się ekskluzywnie na Wii U.

Fani będą mogli zagrać wcielając się we wspomnianego Ganondorfa, ale też grając postaciami z całej serii gier o Zeldzie, zacierając przy tym rączki na Zanta z The Legend of Zelda: Twilight Princess i na Ghirahima z The Legend of Zelda: Skyward Sword, które pojawią się wraz z premierą gry, czyli 19 września. Dzięki zdolnościom Zanta i jego niesamowicie skonstruowanym rękam, zakończonymi ostrzami oraz imponującym umięjętnościom szermierskim czy możliwościom teleportacji Ghirahima, gracze zawalczą przeciwko najokrutniejszym nieprzyjaciołom z serii The Legend of Zelda.

Na filmiku Mr Hayashi prezentuje w jaki sposób gracze będą robić postępy w trakcie grania Legend Mode – przywłaszczając sobie siłę i wytrzymałość wroga w celu wzmocnienia swojej armi oraz używajac znanych przedmiotyów z serii Zelda, aby pokonywać przeszkody czy wrogich bossów. Mr Aonuma odsłania kilka ujęć z gry, wzbudzając w fanach jeszcze większy apetyt.

W centrum uwagi Nintendo Direct był również całkiem nowy tryb Adventure, który proponuje nostalgiczne przejście do pierwotnej wersji The Legend of Zelda .Przeniesie gracza przez wznowioną wersję mapy podziemnego świata. Każda część mapy przedstawia jedną fazę z unikatowymi misjami i osiągnięcia kolejnych etapów gry. Gracze będą mogli przeglądać mapę królestwa oraz odkrywać niesamowite przedmioty, w trakcie kiedy nowe rodzaje broni i niektóre postaci odsłonią się w kolejnych poziomach gry tego trybu.

Dla fanów, którzy będą chcieli dotrzymać kroku najnowszym trendom Hylian, ukaże się softwarowy bundle Hyrule Warriors Limited Edition i będzie do dyspozycj wraz z niesamowitym gadżetem- kopią szalika Linka w niebiesko-pomarańczowych kolorach z symbolem Triforce.Więcej informacji o Hyrule Warriors przed samym wydaniem na Wii U 19 września, będzie można śledzić pod nazwą Hyrule Warriors Direct na YouTube lub internetowych stronach Nintendo Direct.
2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium