Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Infamous 1 PL PS3 używana

Ocena: 0
Dostępność: brak towaru
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Infamous to trójwymiarowa gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad osobą obdarzoną potężnymi nadnaturalnymi mocami. W zależności od podjętych w trakcie zabawy decyzji, użytkownik może wcielić się zarówno w postać superbohatera, jak i złoczyńcy. Akcja Infamous rozgrywa się na obszarze współczesnej metropolii, po której postać kierowana przez gracza może się dowolnie przemieszczać.

Rozgrywka składa się z kilkunastu głównych misji oraz szeregu nieobowiązkowych zadań pobocznych. W Infamous gracz wybiera między dobrem, a złem. Podjęcie tej decyzji wpływa na przebieg głównych misji oraz na wygląd otoczenia. Na poczynania postaci gracza reagują bowiem obywatele metropolii. Dotyczy to zarówno liczby napotkanych mieszkańców, jak i ich reakcji na pojawienie się postaci. Większość misji zawartych w grze polega na dotarciu w jakieś miejsce czy wyeliminowaniu napotykanych przeciwników. Wielu wrogów również dysponuje nadnaturalnymi mocami.

Postać dysponuje przy tym dużą swoboda przemieszczania się po świcie gry. Sterowana postać nabywa z czasem nowe umiejętności. Można tu wymienić choćby możliwość porażania wrogów prądem. Grafika programu jest dopracowana szczególnie jeśli chodzi o efekty ataków oraz animacje pojawiających się na ekranie postaci.
2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium