Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Konsola New 3DS XL Metalic Black używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 599,99 zł 599.99

Opis produktu

Przyjemniejsze wrażenia z gry w 3D

Dzięki funkcji super stabilnego 3D, wbudowana kamera śledzi ruchy twojej głowy i automatycznie dopasowuje działanie efektu 3D tak aby był widoczny pod każdym kątem- nawet jeśli wykonujesz dużo szybkich ruchów – w najlepszej możliwej jakości.


Nowe przyciski oraz C Stick

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.


Wsparcie figurek amiibo

Wzmocnij rozgrywkę z interaktywnymi figurkami amiibo. Wykorzystując czytnik NFC skieruj grę na zupełnie nowe, zaskakujące tory.

Konsole New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL w dolnym ekranie mają wbudowany czytnik NFC więc możesz cieszyć się grą z użyciem figurek amiibo.


Wzmocniony procesor

Pod obudową New Nintendo 3DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami. W przyszłości zostaną wydane gry dedykowane New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL, które wykorzystają wydajność nowego procesora dzięki czemu możesz się cieszyć lepszą grafiką i płynnością gry na konsoli New Nintendo 3DS.


Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS

Nie bój się, że stracisz możliwość grania w swoje ulubione gry Nintendo DS. New Nintendo 3DS jest wstecznie kompatybilne i prawie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi można grać na platforie 2D. Tak samo na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL można wgrać wszystkie gry na Nintendo 3DS, razem z możliwością przeniesienia danych ze starszej konsoli na nową.


Łatwe dzielenie się plikami

Używając łącza LAN możesz przenosić dane bezpośrednio z i do komputera.

Wystarczy, że Twój komputer i konsola New Nintendo 3DS lub New Nintendo 3DS XL podłączone są do tej samej sieci. Możesz przenosić zdjęcia, muzykę i inne pliki między PC i kartą microSDHC w swojej konsoli za pośrednictwem WiFi. Nie musisz wyjmować karty z urządzenia.


Lepsze przeglądanie stron WWW

Nowa i ulepszona przeglądarka internetowa pozwoli Ci z łatwością oglądać filmy wideo oraz surfować w Internecie. Możesz nawet używać nowych przycisków ZL i ZR do przełączania się miedzy zakładkami w przeglądarce. Przy pomocy nowego Control Sticka możesz przybliżać i oddalać treść na stronie WWW.


Ulepszona kamera

Udoskonalona kamera pozwala Ci na wykonywanie nagrań i zdjęć w lepszej jakości, również w warunkach gorszego oświetlenia.


 

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl