Little Big Planet 2 ANG PS3 używana-1947

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Little Big Planet 2 ANG PS3 używana

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni

Towar dostępny w sklepach
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

LittleBigPlanet 2 to część tego samego świata marzeń, wielka, bez przerwy rosnąca, przebogata społeczność. Sprawi ona, że od razu będziesz mógł grać w dwa miliony dzieł, a do tego we wszystko, co już zebrałeś i stworzyłeś w LittleBigPlanet. Żaden pomysł się nie zmarnuje!
Gra w dalszym ciągu ma charakter platformówki, jednak twórcy idą teraz o krok dalej tworząc najbardziej zaawansowaną platformę dla graczy do tworzenia swoich światów i leveli. Możemy zatem spodziewać się wyścigów gokartów w stylu CTR z lotu ptaka, Arkanoid, a nawet Bust a Move. To jednak tylko początek, gdyż cała reszta zależeć będzie od nas, dzięki możliwościom jakie daje jeszcze bardziej rozbudowany kreator leveli.

Nie zabraknie przy tym rywalizacji i koopereacji online oraz możliwości testowania światów tworzonych przez znajomych. Podobnie jak w części pierwszej, również tutaj twórcy oddadzą nam pełnoprawną kampanię w której Sackboy przemierzać będzie dziesiątki najwymyślniejszych misji.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl