Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Mafia 2 PL X360 używana

Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 119,99 zł 119.99

Opis produktu

Mafia 2 to kontynuacja najlepszej gry akcji opowiadającej o mafijnych perypetiach. Podobnie jak pierwowzór produkcję stworzyło Illusion Softworks natomiast wydaniem programu zajęła się firma 2K Games.

Mafia 2 przenosi gracza do fikcyjnego miasta. Akcja gry ma miejsce na przełomie czterdziestych i pięćdziesiątych lat XX wieku. Głównym bohaterem jest młody mężczyzna, który ze zwykłego faceta powoli przemienia się w prawdziwego mafijnego bossa. Fabuła podobnie jak w części poprzedniej opowiadana jest przy pomocy bardzo dobrze opracowanych cut-scenek, które swoich charakterem nawiązują do filmowych produkcji rodem z Hollywood.

Miasto w Mafia 2 jest w pełni żywe i oczywiście oferuje pełną swobodę. Gracz nie jest zmuszony do podążania drogą fabuły, może więc robić to, na co ma ochotę. Do tego celu autorzy opracowali mnóstwo świetnie odwzorowanych samochodów oraz dziesiątki kilometrów ulic.

Na potrzeby Mafia 2 został przygotowany nowy silnik graficzny, mogący generować zaawansowaną, pełną efektów oprawę wizualną. Silnik wykorzystuje bardzo dobrze możliwości nowoczesnych komputerów oraz konsol Xbox 360 i PS3.

Kontynuacja najlepszej gry akcji opowiadającej o mafijnych perypetiach.
Miasto w Mafia 2 jest w pełni żywe i oczywiście oferuje pełną swobodę.
Mnóstwo świetnie odwzorowanych samochodów oraz dziesiątki kilometrów ulic.
Nowy silnik graficzny, mogący generować zaawansowaną, pełną efektów oprawę wizualną.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium