Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Mass Effect 3 PL X360 używana

Ocena: 0
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 39,99 zł 39.99

Opis produktu


Mass Effect 3 rzuca gracza w sam środek galaktycznej wojny, której stawką jest przetrwanie rodzaju ludzkiego i ocalenie Ziemi. Jak jednak zwyciężyć, kiedy bezlitosny wróg wydaje się niepokonany? To zależy tylko od Ciebie: fabuła gry jest nieliniowa i każda podjęta w jej trakcie decyzja ma tutaj ogromne. W Mass Effect 3 wcielasz się w postać komandora Sheparda, ostatniej osoby, która może uchronić Ziemię od unicestwienia. Na szczęście nie jesteś sam: masz do dyspozycji elitarny oddział zaprawionych w walce żołnierzy, gotowych wypełniać Twoje rozkazy.

Eliminuj wroga, oskrzydlając go wraz ze swoimi towarzyszami lub zdejmując cele samotnie, korzystaj z osłony lub idź naprzód pod naporem ognia, raź przeciwnika precyzyjnie przygotowanym atakiem z dystansu lub wejdź w bezpośrednią konfrontację na polu walki. Wojna o Ziemię rozpocznie się 9 marca 2012 na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Stań do walki!

Graj jak lubisz. Wolisz bezkompromisową rozgrywkę rodem z filmu akcji czy bardziej rozbudowaną historię z naciskiem na dokonywanie wyborów i ponoszenie ich konsekwencji? Niezależnie od preferowanego stylu gry, na drodze do zjednoczenia galaktyki przeciw wspólnemu wrogowi nie zabraknie emocji.
Rozbudowana i otwarta fabuła. Weź udział w wyjątkowej, interaktywnej opowieści z wieloma możliwymi zakończeniami, które zależą od Twoich wyborów. Stwórz własną historię Mass Effect 3!
Odblokuj i modyfikuj swój arsenał. Rozbudowuj potencjał Sheparda i całego oddziału, odblokowując i ulepszając nowe umiejętności i rodzaje broni.
Wspólna kampania wieloosobowa. Wyrusz na wojnę ze znajomymi, biorąc udział w czteroosobowych misjach sieciowych. Wybierajcie spośród szerokiego wachlarza klas postaci i ras, aby stworzyć mieszankę wybuchową, która pozwoli pokonać potężnego wroga. Wynik kampanii może mieć wpływ na rozwój wypadków w Twojej rozgrywce jednoosobowej!
Bezwzględni i inteligentni wrogowie. Stań do konfrontacji z bezlitosnymi przeciwnikami, którzy stale będą szukać słabych stron w Twojej taktyce, wymuszając korygowanie wypróbowanych strategii i dostosowywanie ich do sytuacji.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium