Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Medal of Honor 2010 ANG X360 używana

Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Przenieś się w pustynne piekło Afganistanu z najnowszą grą z serii Medal of Honor!

Dzięki nowej produkcji Electronic Arts będziesz miał szansę poczuć adrenalinę i grozę operacji wojskowych w Afganistanie na dwóch różnych poziomach hierarchii wojskowej. Z jednej strony jako członek bardzo wąskiej i elitarnej grupy "Tier 1 Elite Ops" wykonasz utajnione zadania z chirurgiczną wręcz precyzją. Dla odmiany, jako żołnierz należący do większego oddziału piechoty, niczym trybik w machinie wojennej USA, będziesz miał szansę wykazać się w działaniach zbrojnych zakrojonych na dużą skalę.


Electronic Arts: Los Angeles dołożyło wszelkich starań aby uzyskać maksymalny, niespotykany dotąd realizm walki i pola bitwy, współpracując w pracach nad grą z konsultantami z armii USA. Misje w trybie single-player w realistyczny sposób odzwierciedlają zakres i specyfikę działań wojennych wojsk USA na terenie Afganistanu, takich jak ataki na kryjówki terrorystów, odbijanie zakładników oraz operacje specjalne.

Niespotykany dotąd w symulatorach pola bitwy realizm
Wspaniała grafika dzięki unowocześnionemu silnikowi Unreal Engine 3
Duża ilość pojazdów w trybie single player: w tym helikoptery, jeepy i quady

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium