Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Mistrzostwa Nocnych Zawodników PL/ANG PS3 używana

Ocena: 0
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 39,99 zł 39.99

Opis produktu

Mistrzostwa Nocnych Zawodników to gra sportowa, dzięki której gracz ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w takich konkurencjach jak rzutki, kręgle i bilard. Tytuł wymaga kontrolera PlayStation Move, PlayStation Eye, pozwala na zabawę w stereoskopowym trybie 3D.
Top Darts, to symulator klasycznej gry w rzutki. Gracze rzucają lotkami w tarczę podzieloną na numerowane pola. Lotką celują za pośrednictwem kontrolera Move co pozwala na dosyć naturalne i realistyczne przeniesienie rzeczywistej gry do wirtualnego świata. Twórcy tytułu oddali do dyspozycji użytkownika 9 trybów gry, wiele różnych rodzajów tarczy oraz lokacji, począwszy od zwykłego pubu po ekskluzywny klub.

Hustle Kings to realistyczny symulator bilarda, oferujący wiele rodzajów rozgrywki oraz stołów do gry. System sterowania, korzystający z kontrolera Move, poza kontrolą kąta i siły uderzenia kija, pozwala na wykonywanie skomplikowanych sztuczek, takich jak podkręcanie bili.

Velocity Bowling to symulator gry w kręgle, który w zabawny sposób stara się oddać klimat panujący w kręgielni. Autorzy tytułu oddali do dyspozycji rozgrywającego 10 torów oraz kilka trybów zabawy. Poza standardową grą i turniejami, można wykazać się swoimi umiejętnościami w trybie wyzwań, w którym na torze umieszczono rozmaite przeszkody, takie jak krzesła czy rampy, utrudniające zdobycie wymaganej liczby punktów.

Mistrzostwa Nocnych Zawodników pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej dla maksymalnie ośmiu graczy za pośrednictwem Internetu i wspólnym ekranie.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium