Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

NHL 17 ANG PS4 używana

Ocena: 0
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Cena: 39,99 zł 39.99

Opis produktu

UKSZTAŁTUJ SWOJE DZIEDZICTWO

Zupełnie nowe tryby gry, nowe i bogatsze doświadczenia w ulubionych trybach, oraz najlepsza rozgrywka na lodzie w historii czynią z NHL 17 najbardziej ekscytującą grę w serii dotychczas przygotowaną przez EA Sports.

 

ROZEGRAJ SWÓJ WYMARZONY MECZ HOKEJOWY W NOWYCH TRYBACH GRY

Niezależnie od tego jak będziesz grać, NHL 17 zapewnia nowe tryby gry, aby połączyć się z twoimi ulubionymi drużynami i zawodnikami. Poczuj dreszcz emocji przy wybieraniu zawodników do drużyny gwiazd w Czempionach Draftu, lub zagraj dla drużyny narodowej w Pucharze Świata. Bądź menedżerem, od którego fani oczekują ewolucji zarządzania drużyną i zarządzaj całym interesem w trybie Franchise Mode, w którym możesz wydawać polecenia od koncesji po przeniesienie areny w inne miejsce.

 

PUCHAR ŚWIATA

Po raz pierwszy w historii serii EA Sports NHL, graj w drużynie narodowej podczas pełnego Międzynarodowego Trybu Turniejowego. Zawierając wszystkie oficjalne drużyny Pucharu Świata, zawodników i stroje, tryb ten przeniesie cię na lodowisko aren całego świata pozwalając wcielić się w bohaterów i drużyny narodowe.

 

CZEMPIONI DRAFTU

Nowy tryb Czempioni Draftu wprowadza dreszcz emocji naboru zawodników z szybkimi rundami wybierania supergwiazd. Każda runda stawia menedżerów przed wyzwaniem wybrania najlepszych zawodników do zbudowania zrównoważonej drużyny. Zaraz po tym, jak dokonasz wyboru, wkraczasz na lód i wykorzystujesz potencjał swojej drużyny wygrywając Mistrzostwo Draftu.

 

TRYB ZAWODOWY

Lubiany przez fanów tryb Bądź Menedżerem Generalnym rozszerza się na pełną kontrolę nad całą drużyną z uzupełnieniem o wyjątkowych właścicieli drużyn. Kontroluj swoją ulubioną drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa w walce o Puchar Stanleya poprzez zarządzanie nią oraz wszystkimi aspektami jej działania za kulisami. Podejmuj zmieniające sytuację decyzje o personelu, cenach biletów, marketingu, ulepszeniach areny, a nawet przenosinach – a wszystko to pod czujnym okiem wymagającego właściciela ze stanowiącymi wyzwanie celami.

 

KONTROLUJ LÓD. GRAJ PO SWOJEMU

Zdobądź każdą strefę z jeszcze precyzyjniejszym sterowaniem z wiarygodnymi bramkarzami posiadającymi świadomość pozycyjną i system Reactionary Save Intelligence, zupełnie nowymi systemami ofensywnej i defensywnej gry strefami, oraz dziesiątkami ekscytujących nowych cieszynek po zdobyciu bramki, które pokazują ekscytację po zdobyciu najwspanialszych bramek podczas meczu.

 

WIARYGODNA GRA W BRAMCE

Z zupełnie nowym systemem Reactionary Save Intelligence bramkarze będą teraz zmieniać swoją pozycję, kąt oraz dostosowywać się do sytuacji podbramkowej przed przystąpieniem do obrony. Nowy system motion capture powiela techniczne ruchy bramkarzy, oferując w efekcie zgodne z rzeczywistością postawy i zdolność wykorzystania swojego ciała do zakrywania bramki i blokowania trafień.

 

NOWE SPOSOBY GRY. ULUBIONE TRYBY FANÓW

Przenieś swoją drużynę na nowy poziom dzięki postępowaniu przez rangi, by odblokować przedmioty do dostosowania i zapewnić twoim strojom unikatowy wygląd, lub wykorzystaj zupełnie nowy Kreator Areny do zbudowania lodowisko o jakim zawsze marzyłeś. Świętuj Momenty definiujące karierę w trybie Bądź Profesjonalistą i wciągnij się całkowicie w najbardziej ekscytujący tryb Hockey Ultimate Team w historii dzięki wprowadzeniu Synergii drużyny, całkowicie zmieniającej sposób w jaki tworzysz i kontrolujesz drużynę swoich marzeń.

 

WSPINAJ SIĘ NA SAM SZCZYT W EASHL

Rób postępy w zupełnie nowym Systemie Rankingu Zawodników EASHL, by zdobywać odznaki i odblokowywać nowe przedmioty dostosowujące dla twoich zawodników, drużyny – a nawet aren – w najbardziej zmuszającym do rywalizacji i najmocniej nastawionym na dostosowanie trybie EASHL.

EDYTOR DRUŻYNY

Nie ocenia się drużyny po tym jak wygląda, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby wyglądała dobrze. Wykorzystaj zupełnie nowe narzędzie dostosowania drużyny, by zmodyfikować stroje twojej drużyny, w tym wzory, barwy, naszywki oraz logotypy wykorzystywane w meczach sezonu zasadniczego, podczas przenoszenia drużyny w Trybie Zawodowym, lub by zbudować tożsamość twojej drużyny EASHL. Dokonuj postępów w trybie EASHL, żeby odblokować jeszcze więcej przedmiotów dla twojej drużyny.

 

MOMENTY DEFINIUJĄCE KARIERĘ

Gdy zawodnik spojrzy na przebieg swojej kariery, składa się ona z momentów o których się nie zapomina – pierwsza bramka, pierwsza bójka, wejście na lodową powierzchnię podczas pierwszego w życiu meczu. Ożyw te momenty jak nigdy wcześniej w trybie Bądź Profesjonalistą i innych, świętując definiujące karierę kamienie milowe, które zawodnicy hokeja zapamiętają na resztę życia.

 

NAOSTRZ SWOJĄ GRĘ

Niezależnie od tego, czy rywalizujesz w siecie o status elity czy po raz pierwszy wiążesz sobie łyżwy na nogach, następna generacja docenianych narzędzi Wizualnego Instruktora na Lodzie oraz Porad Trenerskich powraca, by nauczyć cię umiejętności niezbędnych dla poprawienia wyników w grze. Niespotykana wcześniej kontrola nad ustawieniami rozgrywki i suwakami opcji zapewniają ci narzędzia pozwalające na przejście od szybkiej, pełnej akcji rozgrywki do najbardziej wiarygodnego symulatora, abyś mógł grać tak jak chcesz.

 

WIZUALNY INSTRUKTOR NA LODZIE

Doceniany Wizualny Instruktor na Lodzie powraca jeszcze bardziej ulepszony, by uczynić podnoszenie poziomu twoich umiejętności prostszym i szybszym niż wcześniej. Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swój status profesjonalisty do poziomu elity czy zakładasz po raz pierwszy łyżwy, Instruktor doprowadzi twoją grę do perfekcji w każdym trybie.

 

PORADY TRENERSKIE

Porady trenera pomagające ci doskonalić twoją grę są jeszcze głębsze i bardziej dynamiczne w NHL 17 ze sprawnie działającymi odpowiedziami stworzonymi specjalnie dla ciebie. Pracuj nad obroną strefową, wybij krążek daleko lub dowiedz się w którym momencie strzelić w światło bramki dzięki pomocy osobistego trenera przygotowanego, by przenieść twoje umiejętności na poziom profesjonalny.

 

KOMPLETNE DOSTOSOWANIE ROZGRYWKI

Niezależnie od tego, czy jesteś zaprawionym w bojach profesjonalistą czy zupełnie nowym graczem w EA Sports NHL, większa kontrola nad ustawieniami trudności gry, zasadami, i szczegółami pozwolą ci stworzyć idealne doświadczenie hokejowe dopasowane do twojego stylu gry. Przechodź od szybkiej, zręcznościowej zabawy do wiernego symulatora hokeja przez wszystkie stopnie pomiędzy dzięki 100-punktowym suwakom, które zapewniają precyzyjną kontrolę twojego hokejowego doświadczenia.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium