Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Ninja Saviors Return of Warrior ANG PS4 nowa

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 129,99 zł 129.99

Opis produktu

The Ninja Warriors: Once Again to zremasterowana wersja wydanego w 1987 roku beat'em upa zatytułowanego The Ninja Warriors: Again. Produkcja została opracowana przez studio Natsume, a jej wydaniem zajęła się firma Taito.

Fabuła

The Ninja Warriors: Once Again zabiera nas w podróż do świata, nad którym rządy twardej ręki sprawuje tyran imieniem Banglar. Występujący przeciw niemu ruch oporu stworzył androidy, które miały zapewnić im przewagę nad siłami dyktatora. Kiedy rebelianci padli ofiarą zmasowanego ataku, nie pozostało im nic innego, jak posłać do boju wciąż nieprzetestowane maszyny.

Mechanika

Przed rozpoczęciem zabawy w The Ninja Warriors: Once Again wybieramy jednego z androidów zróżnicowanych pod kątem wyglądu, umiejętności bojowych i uzbrojenia. Podczas gdy Ninja walczy przy pomocy nunchaku, Kamaitachi korzysta z kusarigamy (specjalnego sierpa na łańcuchu), natomiast Kunoichi robi użytek z noży i mieczy; uzupełnieniem trójki herosów z oryginału są dwaj nowi protagoniści, czyli Yaksha oraz Raiden.

Obserwując akcję z boku, w trakcie rozgrywki przemierzamy liniowe poziomy i walczymy z hordami przeciwników; na końcu każdego etapu czeka natomiast potężny boss. Starcia są dynamiczne, a w ich trakcie musimy wykonywać szybkie uniki, wyprowadzać błyskawiczne kontrataki, a także skutecznie blokować wrogie ciosy. Poza tym androidy mogą robić użytek z elementów otoczenia pokroju motocykli i ciskać nimi w nieprzyjaciół. Ponadto w toku zmagań ładujemy pasek mocy, po którego napełnieniu możemy wykonać specjalny atak zadający obrażenia wszystkim adwersarzom widocznym na ekranie.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium