Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Power Rangers: Battle For The Grid ANG XONE nowa

Dostępność: średnia ilość

Towar dostępny w sklepach

ilość szt.
Cena: 119,99 zł 119.99

Opis produktu

Power Rangers: Battle for the Grid jest bijatyką 2,5D (gatunek łączy dwuwymiarową rozgrywkę z trójwymiarową oprawą graficzną) na licencji popularnego niegdyś serialu dla dzieci i młodzieży (a także pełnometrażowego filmu z 2017 roku) Power Rangers i powstałą w związku z 25-leciem marki. Produkcja oferuje prostą, ale widowiskową rozgrywkę i kilka trybów gry. Za stworzenie tego tytułu odpowiada studio nWay, a także firmy Hasbro oraz Lionsgate.Serial Power Rangers przedstawia historię kilkorga ludzi (najczęściej nastolatków), którzy zostają wybrani, by walczyć ze złem. Korzystają przy tym z zaawansowanej technologii – kostiumów (które pozwalają im zachować anonimowość i dzięki którym posiadają nadludzką moc) oraz potężnych, zmieniających postać maszyn bojowych (tzw. zordów – robotów, często przypominających wyglądem różnego rodzaju zwierzęta).

Zabawę w Power Rangers: Battle for the Grid rozpoczynamy od wyboru bohaterów – na liście znaleźć można kilkanaście postaci znanych z różnych wersji serialu (m.in. odmienne wcielenia poszczególnych wojowników, a także ich sojuszników oraz wrogów, np. Lorda Drakkona) i posiadających unikatowe zestawy ataków. Wybieramy równocześnie trzech herosów, pomiędzy którymi możemy swobodnie przełączać się w trakcie starcia.

System walki Power Rangers: Battle for the Grid zaprojektowano w taki sposób, by podstawy zabawy były bardzo łatwe do opanowania, jednak – jak chwalą się twórcy – gra ma też dość głębi, by przyciągnąć na dłużej. Nie znajdziemy tutaj żadnych skomplikowanych kombinacji ciosów i nie będziemy zmuszani do kręcenia ćwierć/półkoli na padzie – większość ataków możemy wykonać, wciskając pojedynczy przycisk.

Power Rangers: Battle for the Grid pozwala grać samotnie albo z kolegami. Osoby preferujące rozgrywkę dla pojedynczego gracza mogą skorzystać z fabularnego trybu Arcade, zaś gracze lubiący rywalizować z innymi mogą to robić zarówno lokalnie, jak i za pośrednictwem sieci Internet.

Co ważne, produkcja wspiera tzw. cross-play – posiadacze komputerów oraz konsol Xbox One i Nintendo Switch mogą grać razem (niestety nie dotyczy to graczy bawiących się na PlayStation 4). W podobny sposób – pomiędzy platformami – zapisywane będą postępy w rozgrywce (przykładowo, jeśli odblokujemy dodatkowy kostium, grając na komputerze, możemy z niego skorzystać także na Nintendo Switch – oczywiście pod warunkiem, że posiadamy obydwie wersje gry).

Power Rangers: Battle for the Grid posiada przyjemną dla oka, trójwymiarową oprawę graficzną, która dobrze oddaje charakterystyczny klimat Power Rangers. Modele postaci są szczegółowe i ładnie animowane – świetne wrażenie robią przede wszystkim widowiskowe animacje ataków specjalnych. Również plansze obecne w grze prezentują się przyzwoicie, wiernie odtwarzając różne miejsca znane z filmów i seriali.

Opinie o produkcie (0)

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl