Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Puyo Puyo Tetris ANG SWITCH używana

Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godziny
ilość szt.
Cena: 119,99 zł 119.99

Opis produktu

Puyo Puyo Tetris to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez studio Sonic Team i wydana w Europie przez Deep Silver. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One, Wii U, 3DS, PlayStation 4 i Nintendo Switch (na Zachodzie ukazały się tylko te dwie ostatnie wersje).

Produkcja Sonic Team łączy cechy dwóch gier - serii Puyo Puyo, która z jednym wyjątkiem nie ukazywała się wcześniej na Zachodzie, oraz niezwykle popularnego Tetrisa. Oferuje ona też kilka wariantów rozgrywki.

Pierwszy to Versus, czyli rywalizacja. Uczestniczący w potyczce gracze mogą wybierać zasady panujące w Puyo Puyo, czyli łączenie glutów o tym samym kolorze (co najmniej cztery takie same), albo z Tetrisa, czyli układanie pełnych linii za pomocą kilku rodzajów klocków. Co warto wspomnieć, gracze nie muszą korzystać z tych samych zasad. Jeden może grać na jednych, drugi na drugich. Wraz ze zbijaniem znajdujących się na planszy glutów/klocków podrzucamy rywalowi ‘kamyczki’ do jego ogródka, które utrudniają mu działanie. Rundę przegrywa ten u kogo zapełniona zostania cała plansza. Aby wygrać cały pojedynek, musimy wygrać stosowną liczbę rund.

Oprócz tego dostępny jest jeszcze tryb Fusion, gdzie na jednej planszy pojawiają się jednocześnie i tetrisowe klocki, i kolorowe gluty, Swap, w którym zasady zmieniają się po pewnym czasie, Big Bang, gdzie w zależności od wybranych zasad korzystamy z mechaniki zwanej Fever Mode lub Lucky Attack, oraz Party, czyli trochę jak Versus, lecz z dodatkiem różnych power-upów/dopałek ułatwiających/utrudniających nam/rywalowi rozgrywkę. W wariancie wieloosobowym grać mogą cztery osoby jednocześnie.

Poza tym dostępny jest też tryb fabularny zwany Adventure Mode, w którym na przejście czeka dziesięć rozdziałów liczących po dziesięć plansz każdy.

ZA: PPE.PL

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium