Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Ratchet & Clank Quest for Booty ANG PS3 używana

Ocena: 0
Dostępność: brak towaru
ilość szt.
Cena: 29,99 zł 29.99

Opis produktu

Ratchet and Clank: Quest for Booty to gra platformowa, której głównym bohaterami są humanoid Ratchet oraz jego towarzysz robot Clank. Fabuła gry związana jest z porwaniem Clanka przez niewidzialne roboty Zoni. Zadaniem Ratcheta kierowanego przez gracza jest odnalezienie i uwolnienie przyjaciela. Rozgrywka polega na kierowaniu Ratchetem przemierzającym kolejne lokacje, walczącym z napotkanymi przeciwnikami i rozwiązującym niezbyt skomplikowane zagadki logiczne.

Do dyspozycji gracza poza rozmaitymi rodzajami broni oddano przydatne narzędzie pod postacią elektromagnetycznego klucza francuskiego. Można przykładowo przytwierdzać do niego rozmaite przedmioty oraz stosować dołączony do niego elektryczny bicz. W miarę postępów w rozgrywce bohater napotyka kolejne postacie niezależne potrzebujące pomocy. Udzielenie jej każdej z nich umożliwia przejście do następnego etapu rozgrywki. Grafika programu jest trójwymiarowa i nawiązuje do innych produktów z serii.
2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium