Prezentowana okładka jest przykładowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który jest finalnie wysyłany. Wersja językowa gry jest kwestią gwarantowaną przez nas, natomiast okładka zależy od dostawy, którą obecnie mamy w magazynie.

Returnal PL PS5 używana

Ocena: 0
Dostępność: duża ilość
ilość szt.
Cena: 169,99 zł 169.99

Opis produktu

Przerwij cykl chaosu na stale zmieniającej się obcej planecie.

Po rozbiciu się na tym zmiennokształtnym świecie Selene musi szukać ucieczki wśród jałowego krajobrazu starożytnej cywilizacji. Odizolowana i samotna, walczy z całych sił o przetrwanie. Raz po raz ponosi porażkę i za każdym razem, gdy ginie, musi zaczynać swoją podróż od nowa.

Dzięki bezlitosnej rozgrywce roguelike odkryjesz, że tak jak planeta zmienia się z każdym cyklem, tak samo zmieniają się przedmioty, które masz do dyspozycji. Każda pętla oferuje nowe kombinacje, zmuszając cię do przekraczania własnych granic i podchodzenia do walki za każdym razem z inną strategią.

Ożywione przez oszałamiające efekty wizualne, mroczne piękno rozpadającego się świata wokół ciebie jest pełne wybuchowych niespodzianek. Od walki o wysoką stawkę, pełnej pocisków, po pełne wrażeń zwroty akcji i zakręty przez surowe i kontrastujące ze sobą środowiska. Będziesz badać, odkrywać i walczyć na swojej drodze przez bezlitosną podróż, gdzie tajemnica prześladuje każdy twój ruch.

Zaprojektowany z myślą o ekstremalnej regrywalności, proceduralny świat Returnal zaprasza cię do otrząśnięcia się z porażki i podjęcia nowych, zmieniających się wyzwań przy każdym odrodzeniu.

  • Intensywna walka - walcz o przetrwanie w tej trzecioosobowej strzelance typu roguelike i stawiaj czoła bezlitosnym wrogom w wybuchowych, pełnych pocisków walkach.
  • Porywająca eksploracja - Ostrożnie zarządzaj sprzętem i zasobami - za każdym razem, gdy zginiesz, zaczynasz od początku, a także przeszukuj technologie obcych w celu zdobycia ulepszeń, które zwiększą twoje umiejętności w kolejnych cyklach.
  • Przerażająca narracja - Połącz fragmenty wspomnień Selene, szukając odpowiedzi, i nawiąż osobistą więź z planetą, badając jej stale zmieniający się i rozpadający teren.

2015 © powerplay.com.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone  Mapa Strony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium